BEKO wprowadza nową gamę piekarników do zabudowy

Każdego roku przybywa zwolenników urządzeń do zabudowy. Coraz więcej osób decyduje wymienić kuchenkę wolnostojącą na piekarnik i płytę grzejną. BEKO wychodzi naprzeciw tym tendencjom, oferując zupełnie nową gamę piekarników do zabudowy. Spośród wielu dostępnych modeli możemy wybrać taki, którego funkcje najbardziej odpowiadają naszym potrzebom i którego wygląd najlepiej komponuje się z aranżacją naszej kuchni.
Nowoczesny wygląd, nowoczesne funkcje

Firma BEKO całkowicie odświeżyła swoją gamę piekarników przeznaczonych do zabudowy. Nowe modele można rozpoznać po nowoczesnym wyglądzie, zgodnym z najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz. Każdy z nich został wyposażony w drzwi z pełnego szkła, które zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz są pozbawione śrub, a dzięki temu ich idealnie gładka powierzchnia daje się łatwo czyścić. Drzwi piekarnika są tak mocne, że po otwarciu możemy postawić na nich naczynia o wadze do 22, 5 kg. Cechą wspólną wszystkich nowych piekarników BEKO jest duża pojemność wynosząca aż 65 litrów. Mieszczą się do nich tace nawet o 25% większe w porównaniu do tac standardowych. Przygotowanie obiadu dla dużej rodziny czy grona przyjaciół nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wnętrze piekarników jest pozbawione spoin, łączeń, czy innych punktów, gdzie mógłby się zbierać brud, dzięki czemu utrzymanie w czystości komory jest bardzo proste. Zdejmowane drabinki boczne to kolejne udogodnienie ułatwiające utrzymanie czystości. Niektóre modele wyposażono w katalityczną ścianę tylną, pochłaniającą tłuszcz podczas pieczenia. Piekarniki są bardzo ciche nawet podczas pracy termoobiegu. Zużywają o około 20% mniej energii niż standardowe urządzenia spełniające wymogi klasy energetycznej A. Blokada przycisków uniemożliwia dzieciom zmianę parametrów pieczenia. Piekarniki BEKO są objęte bezpłatną pięcioletnią gwarancją.

Piekarniki na miarę potrzeb

Z bogatej oferty BEKO, klienci mogą wybrać taki piekarnik, który najbardziej odpowiada ich potrzebom. Oto tylko nieliczne funkcje, w jakie wyposażone są wybrane piekarniki BEKO:

-Pyroliza - funkcja, dzięki której wnętrze rozgrzewa się do 500° C przez 120 minut, a tłuste zabrudzenia zostają zamienione w popiół - łatwy do usunięcia bez użycia detergentów.

-Ekopyroliza - ekonomiczna wersja programu pyroliza, przeznaczony do usuwania mniejszych zabrudzeń i pozwalający oszczędzić 25% energii, wnętrze rozgrzewa się do ok. 500° C i trwa 90 minut.

-Filtr antyzapachowy - eliminujący nieprzyjemne zapachy podczas pieczenia i neutralizujący niebezpieczny tlenek węgla pochodzący ze spalanego tłuszczu.

-Drzwi z poczwórnej warstwy szkła, których temperatura zewnętrzna nie przekracza 50° C podczas standardowego pieczenia lub 70° C - podczas używania funkcji pyrolizy.

-Pieczenie 3D - funkcja pozwalająca piec kilka różnych potraw naraz (pieczenie wielowymiarowe)- w różnych temperaturach i bez przenikania się zapachów.

-Funkcja SlowCooking - pozwala na zachowanie soczystości, aromatu i smaku przygotowywanej potrawy.

-Czytelny, wyświetlacz graficzny ułatwiający kontrolę nad funkcjami urządzenia, podpowiadający poziom, na którym należy umieścić tacę i umożliwiający precyzyjny wybór temperatury od 40 do 280° C z dokładnością co do 5° C.

-Front wykonany z nierdzewnej stali odpornej na pozostawanie odcisków palców.

Sugerowane ceny detaliczne piekarników do zabudowy BEKO :

OIM 25 500 X - 12 funkcji, zdobywca nagrody iF design, pyroliza - 2299 zł

OIM 25 600 XP - 12 funkcji, sterowanie dotykowe, pyroliza - 2399 zł

OIM 25 600 XL - 12 funkcji, sterowanie dotykowe, drzwi otwierane od boku - 2099 zł

OIM 25 600 X - 12 funkcji, sterowanie dotykowe - 2099 zł

OIM 25 501 X - 12 funkcji, sterowanie elektroniczne, wyświetlacz graficzny- 1999 zł

OIM 24 500 B - 12 funkcji, sterowanie elektroniczne, wyświetlacz graficzny- 1899 zł

OIE 24 300 B - 6 funkcji sterowanie elektroniczne, wyświetlacz elektroniczny - 1599zł

OIM 22 500 XP - 12 funkcji, pyroliza sterowanie elektroniczne, wyświetlacz graficzny - 2199 zł

OIM 22 500 X - 12 funkcji , sterowanie elektroniczne, wyświetlacz graficzny - 1699 zł

OIE 22 500 X - 8 funkcji sterowanie elektroniczne, wyświetlacz graficzny - 1499 zł

OIM 22 300 X - 8 funkcji sterowanie elektroniczne, wyświetlacz elektroniczny - 1299 zł

OIE 22 300 X - 6 funkcji sterowanie elektroniczne, wyświetlacz elektroniczny - 1199 zł