Super White - biała magia

Pełne elegancji i prostoty minimalistyczne aranżacje to klimat domów w skandynawskim stylu. Jego znakiem rozpoznawczym jest m.in. biel, która rozjaśnia i optycznie powiększa pokoje. Do wnętrz w tym stylu idealnie nadaje się nowa farba Super White fińskiej marki Tikkurila.
Szacunek wobec natury jest widoczny w skandynawskim designie poprzez proste formy mebli czy kolory. Siłą rzeczy dominują w nim naturalne materiały tj. drewno, len czy wiklina, które nadają surowej formie przedmiotów cieplejszy i bardziej domowy charakter. Tłem dla mebli jest zazwyczaj biel, która tworzy we wnętrzu wrażenie porządku i relaksuje. Nowa w ofercie Tikkurila wodorozcieńczalna farba lateksowa Super White doskonale wpisuje się w ten trend. Produkt tworzy na ścianach śnieżnobiałą powłokę o głęboko matowym stopniu połysku - idealnym do wnętrz otwartych i pokojów dziennych.

Biel, uzyskana dzięki Super White, poprzez swoje rozjaśniające właściwości sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. W stylu skandynawskim białe ściany zazwyczaj pozostają puste, zgodnie z zasadą im mniej tym więcej. Niesamowity efekt, w wygodnym na co dzień wydaniu, tworzą proste, jasne meble i neutralne dodatki na tle dużych jasnych powierzchni ścian oraz drewniana olejowana podłoga.

Farba Super White doskonale się rozprowadza, nie kapie i dobrze kryje, co z pewnością ułatwi i skróci czas malowania. Co ważne, receptura Super White jest ekologiczna - zawiera mniej niż 4 g/l Lotnych Związków Organicznych (LZO). Oznacza to, że produkt w pełni spełnia normy krajowe oraz Unii Europejskiej - od 2010 roku dopuszczalna zawartość LZO w farbach wynosi 30 g/l.

Super White zalecana jest do malowania płyt kartonowo-gipsowych, tynków cementowo-wapiennych, podłoży betonowych, tapet z włókna szklanego oraz zagruntowanego drewna lub metalu. Produkt może być również stosowany do renowacji powierzchni uprzednio malowanych farbami wodorozcieńczalnymi lub alkidowymi.

.SUPER WHITE
Stopień połyskugłęboki mat
Kolorystykabiały
Wydajnośćdo 12 m2 / l
Czas schnięciaok. 1 h
Opakowanie2,5 l; 10 l
Cena41,18 zł / 2,5 l
Gdzie kupić?http://www.tikkurila.pl