Precyzja i elegancja

Nowa chłodziarko-zamrażarka Liebherr przyciąga uwagę swoim stylem i elegancją, ale także zaskakuje efektywnością, łącząc w sobie szereg najnowocześniejszych technologii stworzonych z niezwykłą precyzją.
Nowa chłodziarko-zamrażarka Premium BioFresh ze szklanymi drzwiami dostępna jest w dwóch wersjach: CBNgb 3956 (CZARNY szklany front) oraz CBNgw 3956 (BIAŁY szklany front).

Superoszczędna klasa efektywności energetycznej A+, gwarantuje niskie zużycie energii.

System elektroniczny zapewni zachowanie wybranej temperatury, wyświetlanej przez przejrzysty i precyzyjny, cyfrowy wyświetlacz LCD MagicEye.

Funkcja SuperCool obniża temperaturę w komorze chłodniczej do -2°C, co zapewni szybkie schłodzenie świeżo włożonej żywności.

Automatyka SuperFrost, ułatwiająca zamrażanie, odpowiedzialna jest za szybkie obniżanie temperatury, aby zamrozić produkty z zachowaniem zawartych w nich witamin. Po zakończeniu procesu zamrażania, SuperFrost przestawia zamrażarkę na normalny, oszczędzający energię tryb pracy. Regulowane obiegi chłodnicze sprawiają, że można precyzyjnie ustawić temperaturę w chłodziarce jak i zamrażarce, dzięki czemu pomiędzy komorami nie następuje wymiana powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu produktów.

Urządzenie posiada rozbudowany system zabezpieczeń. Wskaźnik Frost Control, w razie braku zasilania w sieci, pomaga w ocenie jakości mrożonek i ich dalszego okresu przechowywania po usunięciu awarii zasilania. Jeżeli drzwi są otwarte dłużej niż 60 sekund, aby ochronić produkty, sygnał wzrostu temperatury przypomina nam, że należy zamknąć chłodziarkę. Ponadto, w przypadku zbyt długo otwartych drzwi, optyczny i akustyczny alarm poinformuje nas o wzroście temperatury.

Dzięki systemowi HomeDialog można sterować np. urządzeniem ustawionym w piwnicy i ustawiać wszystkie jego funkcje, na wyświetlaczu tzw. urządzenia "matki", które również jest wyposażone w moduł HomeDialog.

Produkty chłodzone są za pomocą obiegowego powietrza. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję automatycznego odszraniania.

Eleganckie wyposażenie GlassLine pozwala w każdej chwili dostosować urządzenie do własnych potrzeb, dzięki dowolnej aranżacji szklanych półek we wnętrzu chłodziarki. Półki typu GlassLine, odporne na stłuczenia i porysowania są również bardzo łatwe w czyszczeniu. Innowacyjnym detalem wyposażenia jest uniwersalna półka na butelki, którą alternatywnie można wykorzystać jako dodatkową półkę przeznaczoną do przechowywania innych produktów.

Urządzenie posiada również wygodne do obsługi, wyjmowane pojemniki VarioBox, które dowolnie można umieszczać na drzwiach chłodziarki. Wierzchnią pokrywę pojemników można w prosty sposób zdjąć, odchylając ją do tyłu.

Eleganckie oświetlenie sufitowe, płasko zintegrowane z obudową wnętrza, równomiernie rozświetla całą przestrzeń chłodziarki.

Nowoczesne szuflady BioFresh, wysuwane na teleskopowych szynach, tworzą doskonały klimat, dzięki któremu produkty dłużej zachowują swą świeżość.

Urządzenie wyposażone jest również w płytę regulacji wilgotności. Dzięki temu, w szufladzie HydroSafe, zapewniającej wysoką wilgotność powietrza, najlepiej przechowują się owoce i warzywa, natomiast szuflada DrySafe, gwarantująca niską wilgotność, stwarza idealny klimat do przechowywania ryb, mięsa i produktów mlecznych.

Dzięki nowoczesnej technologii NoFrost, produkty zamrażane są za pomocą chłodzącego powietrza obiegowego, a wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz. Dzięki temu zamrażarka pozostaje zawsze bez lodu, a produkty nie ulegają oszronieniu.

System FrostSafe stwarza doskonałe warunki do przechowywania mrożonek, ponieważ szuflady posiadają przezroczysty front, są wysokie i zamknięte ze wszystkich stron.