Nowa seria ceramiki łazienkowej Preciosa 2 marki Koło

Minimalizm to jeden z najpopularniejszych kierunków we współczesnej architekturze. Właśnie dlatego, proste sugestywne kształty serii ceramiki i mebli Preciosa 2 dobrze wpisują się w przestrzeń nowoczesnej łazienki. Tutaj subtelny design współgra z funkcjonalnością.
Prostokąt jest podstawowym i dominującym kształtem wszystkich produktów serii Preciosa 2. Płaski blat umywalki uzupełnia okrągła misa. To dzięki tej formie geometrycznej wszystkie elementy zestawu idealnie się uzupełniają, nadając łazience jednolity, nowoczesny styl. Zbliżone kształt umywalki oraz miski ustępowej i bidetu potwierdzają konsekwencję w dążeniu do stylistycznej jednolitości, zgodnej z panującymi trendami.

Trzy szerokości (40, 60 i 90 cm) umywalek Preciosa 2 ułatwiają dopasowanie ich do wnętrz o różnej wielkości i charakterze. Płaskie, boczne powierzchnie odkładcze oraz możliwość bezpośredniego zamontowania relingów na ręczniki zwiększają funkcjonalność umywalki i całej łazienki. W przypadku miski i bidetu udało się całkowicie wyeliminować widoczne otwory montażowe, co ułatwia utrzymanie produktu w czystości i zdecydowanie podnosi estetykę produktu.

W skład zestawu mebli Preciosa 2 wchodzą zarówno szafki podumywalkowe, jak i wiszące szafki boczne. Podobnie jak ceramika, seria meblowa bazuje na geometrycznym kształcie prostokąta z ozdobnym uchwytem w kształcie koła. Kształty te idealnie wpisują się w czystą formę współczesnych łazienek. Komfort użytkowania podnosi system cichego domykania <b>soft-clos</b>e, w który wyposażono drzwi szafek i szuflady tej nowej serii.

Materiały, z których wykonane są meble, mają podwyższoną odporność na wilgoć. Dzięki temu zachowają wysoką jakość przez długie lata, nie tracąc walorów estetycznych.

Więcej o: