Nowa wanna Aura z hydromasażem

Poolspa, promotor idei wellness, prezentuje wolno stojąca wannę Aura w nowym rozmiarze. Sprawdzi się w salonie łazienkowym, wnosząc do niego odrobinę eleganckiego luksusu.
Nowa wolno stojąca wanna Aura z linii ekskluzywnej przyciąga uwagę opływowym kształtem.

Model o wymiarach 204 x 103 cm jest dostępny w jedenastu systemach hydromasażu i w atrakcyjnej cenie.

Zastosowane w wannie systemy hydromasażu to idealne rozwiązanie dla osoby, która chce się zrelaksować. Włączając hydromasaż korzystamy z dysz wirujących na plecy, dysz wirujących lub kierunkowych na stopy, dysz bocznych z możliwością ustawienia kierunku strumienia wody.

Wyposażenie wanny

Komfort jest jeszcze większy, kiedy wanna jest wyposażona w nowy system hydromasażu Effects lub Effects Navi czyli w wersji z pilotem. System ten umożliwia wybranie jednego z trzech programów hydromasażu - Skin Beauty, Body Regeneration lub Pro Relaxation. W systemie Effects trzy nadrukowane laserowo ikony odpowiadające każdemu z programów pozwalają na elektroniczne sterowanie funkcjami. Poprzez dotknięcie dowolnej ikony uruchamiany jest jeden z wybranych programów w stałej konfiguracji.

Kombinacja optymalnie dobranych: masażu wodnego, powietrzno - wodnego oraz chromoterapii czyli leczenia kolorem przynosi doskonałe rezultaty. Zastosowane jednopunktowe wielokolorowe oświetlenie LED dodatkowo wzmacnia uczucie przyjemności i przywraca równowagę.

Wanna może być również wyposażona w żelową poduszkę Pico, oferowaną w kolorach jasnoszarym, jasnoniebieskim lub czarnym. Przyjemna w dotyku i estetyczna, dostosowuje się do kształtu głowy.

Wanny wyposażone są w estetyczny termometr. Nadrukowany laserowo na koronie wanny wskaźnik z diodami LED podświetla liczbę stopni zgodną z temperaturą wody.

Rekomendowana cena:

Wanna bez hydromasażu - od 3712 zł brutto,

Wanna w opcji z hydromasażem - od 7695 zł brutto.

Więcej o: