Wielofunkcyjne sprzęty do małych wnętrz - oszczędzaj miejsce

W małych wnętrzach, gdzie liczy się każdy centymetr, najlepiej sprawdzą się meble pełniące kilka funkcji jednocześnie. Dzięki nim efektywniej wykorzystasz posiadaną przestrzeń.

Meble i inne elementy wyposażenia wnętrz posiadające kilka funkcji oraz składane, jak żadne inne pasują do małych mieszkań i kawalerek. Pozwalają zaoszczędzić miejsce, a także oferują rozwiązania ułatwiające życie. Urządzając małe wnętrze, warto zwracać uwagę czy np. stół da się złożyć i czy posiada schowek pod blatem. Jeśli decydujemy się na stolik kawowy to właśnie najlepiej z półką lub szufladą pod blatem. Warto też zainwestować w kanapę z funkcją spania - jest to mebel wręcz stworzony dla niewielkich mieszkań. Krzesła i stołki powinny się natomiast składać, bądź dawać łatwo sztaplować. To wszystko to jednak tylko podstawy.

Wybraliśmy 16 oryginalnych mebli i sprzętów do małych wnętrz. Wszystkie pełnią co najmniej dwie funkcje. Niektóre z nich są naprawdę innowacyjne i potrafią zaoszczędzić dużo miejsca oraz ułatwić codzienne funkcjonowanie.

Więcej o:
Komentarze (7)
Wielofunkcyjne sprzęty do małych wnętrz - oszczędzaj miejsce
Zaloguj się
 • baba67

  Oceniono 7 razy 7

  Zamiast cuda za 20 tysi wole kupic 4 m2 więcej.

 • pronovia

  Oceniono 3 razy 3

  Grzejnik z siedziskiem... w jaki niby sposób to oszczędza miejsce w przedpokoju?
  No i grzejnik z wieszakiem na ścierkę... taka oszczędność miejsca... Ogólnie to są ładne i dość praktyczne gadżety, ale mają niewiele wspólnego z małymi mieszkaniami.

 • pronovia

  Oceniono 1 raz 1

  No no...

 • sevoja

  0

  My meblami modułowymi z agaty urządziliśmy cała kuchnię, teraz narożnik będziemy kupować i sami wybierać z jakich elementów ma się sładać.

 • kala

  0

  Modułowe meble sa fajne, wybierasz sobie element, który ci najbardziej odpowiada i pasuje do mieszkania.W Agacie sporo takich jest.

 • Frana XXX

  0

  Nasze małe mieszkanko udało nam się zgrabnie umeblować mebelkami z agaty, dużo nam pomogło podpatrywanie aranżacji, przeglądanie gazet. Ale udało się, nie jest zagracone, nie jest ciasne, jest jasne i wydaje się, że miejsca jest na prawdę sporo.

 • manarowiec

  Oceniono 8 razy -2

  Wnętrze takie domu najlepiej wypełni powłoka napinana DPS. Myślę, że to jedno z lepszych rozwiązań w budownictwie z ostatnich lat. www.dpsceilings.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX