10 pomysłów na wykończenie ściany nad blatem kuchennym

W wykańczaniu ściany nad kuchennym blatem standardem były płytki ceramiczne. Dziś możliwości jest znacznie więcej, choćby szkło, kamień, a nawet stal. Materiały te nie tylko chronią ścianę nad blatem, bywają też ozdobą całego wnętrza - kolorową i przyciągającą wzrok.

ŚCIANA kuchenna nad blatem to miejsce szczególnie narażone na zachlapanie i zabrudzenie. Jest także niezwykle ważne ze względów czysto aranżacyjnych. Położony tam materiał musi być odporny na plamy i częste mycie. Ścianę w kuchni nad blatem wykańcza się najczęściej płytkami ceramicznymi. Ta metoda jest najbardziej utrwaloną, jednak nie jedyną. Zebraliśmy 10 pomysłów na wykończenie kuchennej ściany.

Więcej o:
Komentarze (5)
10 pomysłów na wykończenie ściany nad blatem kuchennym
Zaloguj się
 • eend

  Oceniono 11 razy 5

  Zdj 10 to zabiegowy , ginekologia czy weterynarz ?

 • etuinaokulary

  Oceniono 1 raz 1

  Szkło z folią najlepsze. Tak polecili mi w salonie marsyl w warszawskim home concept gdzie zrobili mi ostatnio wykończenie kuchni. Tak jak jak myślałam, że będzie pięknie - tak też się stało : )

 • playa2

  Oceniono 1 raz 1

  Fajnie, rustykalnie wyglada ta cegła na ścianie. Podobne aranżacje są tutaj www.blog.cerames.pl/galeria-zdjec-plytki-na-sciane-w-kuchni/

 • jolajolajolajolajola

  Oceniono 1 raz -1

  zdecydowanie polecam panele szklane z grafika Dekea - super jakosc i darmowy projekt

 • aleksandra.1986

  Oceniono 6 razy -6

  Najbardziej podobają mi się dekoracyjne panele szklane. Ich największym atutem jest możliwość wyboru dowolnej grafiki, dzięki czemu są one oryginalne i stanowią element, który wyróżnia ją spośród różnych pomieszczeń. Mogą być one wykonane z hartowanej tafli szkła bądź szkła klejonego/laminowanego. Więcej informacji na ich temat znajdziecie na stronie internetowej firmy eskatt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX