7. edycja OKK! design już 14 marca

Design od kuchni to motyw przewodni 7. edycji spotkań z dobrym wzornictwem OKK! design. Wydarzenie szkoleniowo-konferencyjne gromadzi firmy wnętrzarskie, projektantów, środowiska akademickiego i ludzi zainteresowanych designem.

Cykl spotkań OKK! design trwa już od 4 lat i na dobre wpisał się w kalendarz wydarzeń związanych ze światem dobrego projektowania i designu. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawczynią i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka marki OKK.

W programie 7. edycji są:
Wykłady gości specjalnych:
- Roberta Majkuta -znany na całym świecie designer, ekspert w projektowaniu dla biznesu, Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design - jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant w Whaletone Ltd. Wielokrotnie nagradzany i doceniany za swoją działalność przez środowiska branżowe oraz dziennikarskie m.in. w 2004 roku utytułowany przez British Council wyróżnieniem "Rising Star" i w 2007 roku nominowany do ElleStyle Awards w kategorii "dobry design".  Laureat European Property Awards 2015/2016 w kategorii Leisure Interior Design za projekt Multikino Złote Tarasy. (www.design.pl)

- dr Krystyny Łuczak-Surówki - historyk i krytyk designu. Absolwentka Instytutu Historii Sztuki UJ, gdzie jako pierwsza obroniła pracę magisterską, a następnie doktorską z historii polskiego wzornictwa. Obecnie pracuje nad habilitacją - monografią Teresy Kruszewskiej. Wykładowca warszawskiej ASP. Współtwórczyni marki VZÓR przywracającej klasyki polskiego wzornictwa. Założycielka i organizator akcji charytatywnej Design dla zwierząt. Niezależny konsultant projektów wdrożeniowych dla firm. Specjalistka w zakresie polskiego designu. Jeden z ekspertów w filmie "Poużywajmy sobie. Historia polskiego wzornictwa" produkcji Domo.tv - Canal+. (www.designby.pl)

- Ewa Czerny - architektka i projektantka wnętrz z wrocławskiej pracowni 3XA, którą prowadzi wspólnie z architektami Maciejem Kowalukiem i Łukaszem Reszką. Prowadząca program telewizyjny "Podzielić M2" w Domo+.

Prelekcje i prezentacje produktowe przygotują firmy:
-    Galeria HEBAN (www.galeria.heban.pl)
-    PEKA (www.peka.pl)
-    Studio Prostych Form (www.spf.waw.pl)
-    ELFA (www.elfa.com)
-    Cotton&Co. (www. cottonco.pl)
-    Klafs (www.klafs.pl)

Wydarzenia towarzyszące:
-    Prezentacja kuchni Aster Cucine dostępnej w Galerii Heban  
-    Premiera innowacyjnego systemu Sparring+  marki ELFA
-    Wystawa  polskiego designu przygotowana przez DŁUGA showroom
-    EcoMalta - naturalna, w pełni ekologiczna innowacyjna struktura kwarcowa

Spotkanie odbędzie się 14 marca 2016 r. w godzinach: 13.00-20.00 w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie. Spotkanie poprowadzi prezenterka TVN i pogodynka Anna Dec.

Wstęp wolny!