Gdzie wstawić garderobianą szafę

W ostatnim odcinku cyklu Akademia Domowego Wnętrza wraz z naszymi bohaterami - mieszkającymi po sąsiedzku rodzinami Kowalskich i Nowaków - szukamy optymalnego miejsca w mieszkaniu na szafę garderobianą. Rozważamy, jaka szafa będzie najbardziej pasowała do wystroju wnętrza i zastanawiamy się, jak ją zagospodarować, by jak najlepiej spełniała swe zadanie. Partnerem akcji jest IKEA.
Większość osób za optymalne miejsce uznaje sypialnię. Tam przecież w pośpiechu szykujemy się do pracy, najlepiej więc, gdy ubrania mamy pod ręką. Przeciwnicy tego rozwiązania przekonują, że duży, masywny mebel zdominuje, a może nawet oszpeci wnętrze - lepiej więc umieścić go w przedpokoju, w którym przebywamy tylko chwilkę. Zobaczmy, jakie zdanie na ten temat mają nasi bohaterowie.

Ani Kowalscy, ani Nowakowie nie obawiali się, że szafa niekorzystnie wpłynie na wygląd sypialni. Ponieważ wybór jest naprawdę ogromny, bez problemu kupili mebel harmonizujący z resztą wyposażenia. Tym samym pogodzili funkcjonalność wnętrza z jego urodą.

Jeśli wolisz zaplanować miejsce do przechowywania w pokoju dziennym, skorzystaj z programu do projektowania: www.IKEA.pl/BESTAplanner. Od 08 czerwca do 19 lipca 2009 r. w sklepach IKEA będzie trwała akcja DO UBIORU DO KOLORU. Można otrzymać bony na zakupy w IKEA o wartości 100, 200 i 300 zł. Szczegóły znajdziesz na www.IKEA.plTekst: Elżbieta Błasikiewicz Zdjęcia: IKEA Wizualizacja: Delfina Gołaś

Więcej o: