Meble: piękne bo skromne

Choć klasyka i elegancja to nie synonimy, to zwykle to, co klasyczne bywa również eleganckie. Z kolei to, co eleganckie najczęściej zawiera jakiś pierwiastek klasycznych proporcji, odwołuje się do prostoty i umiaru w kształcie oraz formie. Kolekcja Classic marki Beds.pl wpisuje się w nurt mebli skromnych i naturalnie pięknych.
Klasyka to nie tylko równowaga między formą i siłą wyrazu, to także jakość, którą gwarantują naturalne materiały. Srebro, marmur, skóra czy drewno mają niesamowitą siłę przyciągania, a przedmioty z nich wykonane nie mają w sobie nic wymuszonego czy pretensjonalnego. Przyzwyczajeni do piękna i jakości niełatwo damy się oszukać, wyczujemy sztuczność i słabość materiału. Przecież plastikowe imitacje nie zastąpią trwałości i solidności marmuru, a żadne aluminium nie ma blasku srebra. W przypadku mebli drewnianych rzecz ma się podobnie - litego drewna nie da się zastąpić płytą wiórową lub sklejką.

Kolekcja Classic marki Beds.pl jest wyborem dla tych, którzy szukają niewymuszonej elegancji i poszukują przedmiotów emanujących naturalnym pięknem. Solidna konstrukcja i pierwotna, surowa siła jasnego drewna okiełznana przez przemyślany i dyskretny design stanowią o ponadczasowości tych mebli. Łóżka Eos, Kirke, Mitra i Dafne to modele o prostej, klasycznej formie, które pasują do każdego wnętrza. Wysoka rama wysmukla bryłę łóżka, zagłówek dobrany do charakteru wnętrza podkreśla indywidualny styl każdego modelu, będąc jednocześnie detalem urozmaicającym aranżację sypialni. Wnętrze można uzupełnić meblami z kolekcji Vinci: szykowną toaletką, praktyczną szafką czy pojemną komodą. Wszystkie elementy kolekcji utrzymane są w harmonijnym, naturalnym stylu, który subtelnie podkreśla urok sypialni.

Więcej o: