Loft w salonie

Reporte to efektowny i nowoczesny zestaw wypoczynkowy z kolekcji HF Helvetia Furniture. Mocne bryły pełne charakteru osadzone na delikatnych chromowanych nóżkach, robią wrażenie i tworzą niepowtarzalny klimat we wnętrzu. Nowa kolekcja to zbiór wielu funkcjonalności. Poza możliwością komponowania różnych zestawów, Reporte, dzięki regulacji głębokości siedzisk, zapewnia maksymalną wygodę.
Reporte to idealna propozycja dla osób ceniących prostą elegancję w nowoczesnym stylu. Podobnie jak inne modele tego producenta, kolekcja łączy w sobie dobry design i rozwiązania funkcjonalne. Oparcia w meblu podzielone na części poziomymi liniami sprawiają wrażenie zgrabniejszych, przez co model, pomimo swoich słusznych gabarytów, wygląda lekko i kształtnie. Uroku dodają mu ozdobne szwy wykańczające każdy element mebla. Reporte efektownie wygląda w większych pomieszczeniach tworząc klimat loftu.

Największym atutem kolekcji jest możliwość regulowania głębokości siedzisk poprzez przesuwane oparcia. Element narożny można zamówić z oparciami lub bez za każdym razem tworząc niepowtarzalny projekt. Meble Reporte dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej naturalnych skór. Można je kupić w najlepszych salonach meblowych w całej Polsce. Narożnik oferowany jest w cenie od 6 755 zł.

HF Helvetia Furniture to wiodący producent komfortowych i eleganckich mebli tapicerowanych. Od ponad 20 lat tworzy meble z duszą, które nie tylko zdobią wnętrza, ale także zapewniają komfort i maksymalną funkcjonalność. W ofercie znaleźć można sofy, narożniki, fotele, hokery oraz łóżka. Wszystkie modele dostępne są zarówno w skórach, jak i modnych tkaninach, a bogata paleta barw spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty z logo HF Helvetia Furniture zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami i tytułami m.in. Diament Meblarstwa oraz Produkt Roku. Jesteśmy także laureatem międzynarodowej nagrody "Diamond Award". HF Helvetia Furniture należy do międzynarodowej Grupy IMS, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych we wszystkich segmentach rynku meblowego.