Baterie Cynia: detale, które definiują wystrój

Elegancki drobiazg, który przykuwa wzrok. Detal, który od razu zwraca naszą uwagę. Umiejętne podkreślenie wystroju wnętrza jednym, wyjątkowym szczegółem na długo zapada w pamięć i potrafi zdefiniować aranżację. Z takiego założenia wyszła firma Deante, tworząc serię baterii Cynia.
Najnowsze trendy dla niezdecydowanych

Aranżując łazienkę czy też kuchnię, kierujemy się indywidualnym gustem i upodobaniami. Jednocześnie staramy się, by zagościły w niej najnowsze trendy kreowane przez projektantów i designerów. Nie zawsze jest to zadanie łatwe. Gdy w katalogach dominują kanty, nam podobają się krągłości, a kiedy promowane są opływowe kształty, my wolelibyśmy ostrzejsze formy. Z pomocą przychodzi tu nowa seria baterii Cynia marki Deante, w ramach której dostępne są baterie wannowe, natryskowe, umywalkowe i bidetowe, a także kuchenne o głowicach 35 mm. Wszystkie łączą w sobie subtelne krągłości z elegancką surowością kantów.

Połączenie to dokonane zostało w sposób na tyle subtelny i spójny, że całość tworzy niezwykle elegancką formę, która doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i przy bardziej klasycznym wystroju. - Tworząc linię baterii Cynia, braliśmy pod uwagę potrzeby naszych klientów, których często nie satysfakcjonuje jednoznaczny wybór: kanty czy krągłości - mówi Katarzyna Zaręba, Product Manager grupy baterii Deante. - Baterie z tej serii stanowią uniwersalne

rozwiązanie dla osób, które nie chcą decydować się na jeden, dominujący trend w wystroju łazienki.

Wisienka na torcie

O wyglądzie naszej łazienki decyduje wiele czynników - kolor ścian, kształt wanny czy forma umywalki, jednak ostatnie słowo zawsze należy do drobnych, ale charakterystycznych elementów wyposażenia. Ciekawa bateria, wyróżniająca się oryginalnym designem, stanowić może detal, który zadecyduje o finalnym charakterze pomieszczenia. Chromowane powierzchnie oraz smukła i delikatna linia baterii z serii Cynia mogą odmienić wystrój łazienki i kuchni, stanowiąc akcent, który od razu przykuje wzrok i przyciągnie uwagę oryginalną i niepowtarzalną formą.

Dostępność aż czterech, jednolitych stylistycznie produktów w ramach jednej linii, pozwala na zachowanie spójności w wystroju każdej łazienki. W mniejszych wnętrzach można zastosować baterię umywalkową i wannową lub natryskową, zaś w bardziej przestronnych łazienkach w armaturę Cynia wyposażyć można wszystkie elementy ceramiczne - od umywalki po bidet. Ten charakterystyczny detal znajdzie miejsce zarówno w łazience urządzanej od nowa jak i we wnętrzu służącym nam od lat, którego wystrojowi nada nowego blasku.