Baterie łazienkowe - nowość w ofercie Laufen

Laufen, szwajcarski producent ekskluzywnego wyposażenia łazienkowego poszerzył swoją ofertę o baterie, oferując kompletne rozwiązania łazienkowe. Zróżnicowany design każdej serii jest dopasowany do oczekiwań wyrafinowanych gustów klientów.
Wszystkie baterie, które znalazły się w ofercie firmy łączy dbałość o szczegóły wykonania, funkcjonalność oraz rozwiązania proekologiczne. Oszczędność energii (nawet 33 proc.) oraz wody (30 proc.) gwarantuje głowica ceramiczna Ecototal. Laufen oferuje duży wybór kształtów i modeli baterii: umywalkowych, bidetowych, prysznicowych i kuchennych. Na rynku pojawiły się serie Curve, Twin, City w dwóch odsłonach: prime i pro. Każda z tych wersji różni się designem oraz poziomem cenowym. Ponadto pojawiają się kolekcja o zaskakującym i oryginalnym wzornictwie: Mimo oraz propozycja dla najmłodszych użytkowników łazienek inspirowana naturą - kolorowe baterie Florakids.

Baterie Twin - ponadczasowość i inteligentne rozwiązania

Baterie Twin są odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy cenią sobie jakość i inteligentne rozwiązania. Kolekcja dostępna jest w dwóch odsłonach - Twinpro i Twinprime. Twinpro łączy w sobie nowoczesność i pełną gracji estetykę. Seria Twinprime, charakteryzuje się idealnym wyprofilowaniem kształtu.

Bezkompromisowy design nawiązujący do stylu industrialnego, architektoniczna powściągliwość i czyste linie - to idealny opis nowej linii Twin. Ich ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użycia, a brak kątów ostrych i zaokrąglenia sprawiają, że baterie twinpro łatwo utrzymać w czystości.

Baterie Twin to rozwiązanie uniwersalne i eleganckie. Wyróżniają się prostą formą i wysoką funkcjonalnością. Ponadto baterie z linii Twin wpisują się w standardy ochrony środowiska. Dzięki specjalnemu systemowi kontroli temperatury, oszczędzają zużycie energii na ogrzewanie wody. Z kolei wygodna rączka pozwala na natychmiastowe wyregulowanie odpowiedniego jej strumienia, co ogranicza niepotrzebne zużycie.

Mimo - bo zmiana jest zabawą

Baterie łazienkowe z serii Mimo została zaprojektowana, by przyciągać wzrok. Wyróżniają się indywidualnym stylem uwodzicielskich linii. Są alternatywą dla klientów poszukujących zaskakujących rozwiązań. Autorem projektu baterii jest Peter Wirz, jeden z designerów współpracujących z firmą Laufen.

Baterie Mimo zostały zaprojektowane tak, by ograniczyć niepotrzebne zużycie wody. Wygodny joystick pozwala na szybką regulację odpowiedniej temperatury i mocy jej strumienia oraz redukcję zużycia energii.

Zaokrąglone kształty baterii Mimo sprawiają, że utrzymanie ich w czystości nie wymaga dużo trudu i czasu na polerowanie zakamarków.

Nowe serie baterii oferują bogatą gamę modeli. Klienci i architekci mogą wybierać między modelami jedno i dwuuchwytowymi czy z wylewkami w różnych rozmiarach. Zwolennicy rozwiązań elektronicznych czy podtynkowych także znajdą w nowej ofercie szereg propozycji. Do tej ostatniej kategorii dedykowany jest uniwersalny element montażowy - SIMIBOX, który pasuje do wszystkich modeli.

Nowa bogata oferta akcesoriów do programów prysznicowych - drążków, słuchawek, czy deszczownic pozwala na aranżację strefy prysznica.