Przebudowa niefunkcjonalnej kawalerki

Pani Joanna z Rzeszowa nie miała pomysłu na przebudowę swojej jednopokojowej kawalerki. Największą niedogodnością był układ wnętrza: do łazienki wchodziło się przez kuchnię. Niefunkcjonalny był również przedpokój.
Para architektów współpracujących z "Czterema Kątami" zaproponowała - jak w przypadku każdej z nadsyłanych próśb o poradę - dwa rozwiązania. Które ciekawsze?

Czytaj: 28,7 m kw., dla 1 osoby: przebudowa kawalerkiKomentarze (6)
Przebudowa niefunkcjonalnej kawalerki
Zaloguj się
 • lamia55

  Oceniono 4 razy 4

  Nie rozumiem, po jakiego czorta tak się uparli by przenieść tę łazienkę ? To znacznie podniesie koszty remontu: przenoszenie odpływów, wentylacji i tona gruzu. Wystarczyło wyburzyć ściankę dzielącą kuchnię z pokojem, zabudować drzwi między łazienką i kuchnią. Drzwi do łazienki zrobić od salonu. Łóżko wstawić w lewym dolnym rogu wzdłuż dolnej ściany, nie budować ścianek działowych, tylko łóżko oddzielić szafą/garderobą do sufitu, obojętne w którą stronę zwrócone. Na tylnej ścianie szafy regał na książki. W prawym dolnym rogu w linii łóżka - biuro. Łóżka z salonu nie widać i nie musimy "budować nowego" mieszkania. Reszta do ustalenia przez właścicielkę.

 • Gość: kriss

  Oceniono 2 razy 2

  Hmmm , z takiej kawalerki to mozna i wydzielic 3-pokoje ....

 • 3alfa.alfa

  Oceniono 2 razy 2

  Artykuł chyba wymknął się spod kontroli bo zabrakło tych ciekawszych propozycji:(((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX