Jesienne dekoracje z szyszek na 13 sposobów

Jesienne dekoracje z szyszek wprowadzą do naszego wnętrza zapach lasu. Z szyszek można samodzielnie wykonać rozmaite ozdoby. Ich zrobienie nie jest trudne, ani kosztowne. Te ozdoby z szyszek cię zachwycą.

Jesienne dekoracje z szyszek to dobry sposób na powitanie nowego sezonu. Nie tylko ocieplą wnętrze, ale także poprawią nam nastrój w czasie chłodniejszych dni. Z szyszek można wykonać wiele dekoracji do wnętrz: wieńce, stroiki, ale też zawieszki w kształcie ptaków i ludzików - ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Do takich jesiennych dekoracji nie potrzeba wiele dodatkowych materiałów. Podstawowym narzędziem jest klej, ewentualnie farba i w zależności od projektu filc czy sznurek. Do ich wykonania możemy z powodzeniem zaangażować dzieci.

Dekoracje z szyszek - zrób to sam

Samodzielnie wykonanymi dekoracjami z szyszek ozdobimy stół, komodę czy drzwi wejściowe. Niektóre z nich mogą nam z powodzeniem służyć także jako dekoracje świąteczne w okresie Bożego Narodzenia. W końcu ozdoby z szyszek często spotykane są na choinkach. Tego typu gotowe ozdoby są sprzedawane w wielu sklepach.

W galerii pokazujemy przykłady jesiennych ozdób z szyszek. Na ich podstawie można wykonać własne projekty. Te ozdoby będą mogły dekorować nasze wnętrza aż do końca zimy. W końcu szyszki stanowią częsty element stroików i dekoracji bożonarodzeniowych.

Więcej o:
Komentarze (1)
Jesienne dekoracje z szyszek na 13 sposobów
Zaloguj się
  • Beata kowalczyk

    Oceniono 3 razy 3

    pomysł jest super,kupiłam ostatnio taką emalię śnieżka deko, złoty kolor - mój ulubiony. Wykończyłam nią kilka gadżetów typu: ramki, lustro, ale sporo mi jej zostało w pojemniku, Wykorzystam ją do pozłocenia szyszek, kto mi zabroni ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX