15 pomysłów na łazienkę z wanną

Duża wanna w łazience to marzenie wielu z nas. Wanna, szczególnie wolno stojąca, wymaga jednak sporej ilości miejsca. Zobacz 15 pomysłów na aranżację łazienki z wanną.

Na rynku dostępne są wanny o najróżniejszych kształtach i kolorach, najczęściej jednak decydujemy się na klasyczne modele prostokątne. Taka wanna jest bardzo uniwersalna i łatwa w obudowie. Coraz większą popularnością cieszą się także wanny narożne, szczególnie w mniejszych łazienkach. Pozwalają one na maksymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni. Z kolei wanny wolnostojące wymagają tylko niewiele więcej przestrzeni niż wanny do zabudowy. Wyglądają do tego stylowo i elegancko.

Choć z reguły decydujemy się na klasyczne, białe wanny na rynku są dostępne liczne wersje kolorowe. Dotyczy to głównie wanien wolno stojących, które zazwyczaj dostępne są w różnych kolorach obudowy.

Więcej o:
Komentarze (5)
15 pomysłów na łazienkę z wanną
Zaloguj się
 • agak23

  Oceniono 12 razy 12

  Chciałabym zobaczyć tuta stylowe łazienki 2 x 1,5 m z rozwiązaniami możliwymi do wprowadzenia w życie. Myślicie, że doczekam?

 • tajemniczy_klient

  Oceniono 3 razy 3

  szkoda czasu na oglądanie takich zdjęć ;-) a przedstawione rozwiązania nie wnoszą nic nowego ;-)

 • angela353

  0

  Ta łazienka z ciemną terakotą mi najbardziej przypadła do gustu.

 • Oceniono 1 raz -1

  Fajnie mieć taką dużą łazienkę :) sama niedawno przeprowadziłam się do nowego mieszkania i wymieniłam prysznic na dużą wannę. Kupiłam ją całkiem niedrogo więc polecam sklep Świat Łazienek, może ktoś z was skorzysta.

 • Daniel Rozmus

  Oceniono 3 razy -1

  Nie wiem,czy wiecie, że w Polsce możemy dostać to co dusza zapragnie, jeżeli chodzi o łazienki. Są manufaktury na wzór włoskich odpowiedników, które dostarczają kompletne wyposażenie zrobione na wymiar, pod indywidualny projekt. Najlepszym przykładem jest np Luxum z Krakowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX