Małe mieszkanie didżeja: gra muzyka!

Wcale nie trzeba dużych pieniędzy, by fajnie mieszkać. To mieszkanie urządzono tanio i szybko. Jest wygodne, nowoczesne i funkcjonalne.

Właściciel tego niewielkiego, 45 metrowego mieszkania, jest na początku kariery zawodowej. Ma zaledwie 25 lat i jest zapalonym miłośnikiem muzyki, didżejem. Początkowo nie mógł uwierzyć, że 2 pokojowe mieszkanie w starym domu z lat 60, ze standardowym układem i niskimi sufitami można przeistoczyć w nowoczesne studio. I to w dodatku małym kosztem!
Właścicielowi zależało na skromnym wyposażeniu (z powodu niskiego budżetu) i szybkiej realizacji projektu.
Zaczęto od wyburzenia wszystkich ścian wewnętrznych i postawieniu nowych (stare były w ruinie). Zdecydowano się wydzielić sypialnię, miejsce do pracy i garderobę.
Salon to centrum całego mieszkania. Jest tu rozłożysta, wygodna kanapa (z Ikea), miękkie wyściełane pufy, półki na kolekcję płyt i czasopism. Zmieściło się nawet elektryczne pianino i barek, oddzielający od salonu aneks kuchenny.
Całe mieszkanie jest funkcjonalne i, za sprawą dekoracji ścian ze starych płyt, odzwierciedla zainteresowania i charakter właściciela.

Więcej o:
Komentarze (11)
Małe mieszkanie didżeja: gra muzyka!
Zaloguj się
 • fafarafafafa

  Oceniono 47 razy 45

  Po pierwsze - przeklejanie wszystkiego ze strony studia INT2 jest już nudne. Po drugie - oni mają wszystkie projekty na jedno kopyto. Po trzecie - żeby chociaż jedna "realizacja" była rzeczywista; to wszystko są wizualizacje z komputera.

 • kosmosiki

  Oceniono 38 razy 38

  Trochę ściemą jest pisanie że jest to realne mieszkanie skoro to są rendery.

 • oleena

  Oceniono 33 razy 23

  Taaa... Kolejne "małe" mieszkanie młodzieńca na dorobku. Zaprojektowane tak, że w kuchni nie da się, z braku miejsca, gotować, w łazience nie ma gdzie zrobić prania, bo nie ma ani pralki ani wanny. A bogaty księgozbiór, ja zwykle, na czytniku e-booków :D

 • porannelzy

  Oceniono 22 razy 20

  Wyglada jak apartament na wynajem . Zarowki w wazonie ?

 • unna

  Oceniono 10 razy 10

  Zakładam, że uzyskano zgodę na wyburzenie ścian nośnych i działowych. Ciekawe, co w takim układzie oznacza mały budżet?

 • peter.fox

  Oceniono 10 razy 6

  Najbardziej podoba mi się łazienka. Tam jest ciepło.
  Nikt natomiast nie przekona mnie do gresu ma podłodze w mieszkaniu, a już na pewno do imitacji, w tym przypadaku drewna.

 • milkamaria

  Oceniono 1 raz -1

  ja bym tutaj dodała fototapetke, albo naklejke w muzycznym stylu np. vinyle? myslę, że nie mogłaby być za duża dcol.pl/fototapety/tematy/hobby/muzyka.html

 • zet_karolina

  Oceniono 1 raz -1

  Kupiłeś mieszkanie i chcesz je urządzić? Masz już mieszkanie, ale potrzebujesz zmian? zapraszamy do sklepu: lekea.pl z nami się urządzisz :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX