Funkcjonalne wnętrze całe w pastelach

Oto projekt wygodnego mieszkania, które nie dość, że jest nowoczesne i ładne, to spełnia wszystkie potrzebne do życia funkcje.

Nie ma tu niepotrzebnych ścian, sztucznych podziałów, zbędnych drzwi. Wszystkie strefy życiowe rozlokowano na jednej powierzchni. Dzięki temu mieszkanie wydaje się większe i jest lepiej dostosowane do potrzeb domowników.

Całe mieszkanie liczy sobie 45 metrów kwadratowych. Salon od aneksu kuchennego oddziela przemyślny barek, który został ozdobiony interesującym wzorem z drewna. Część sypialną, znajdującą się na podeście, można w razie potrzeby zasłonić elegancką kotarą. Wydzielona (i zamykana) jest tylko łazienka oraz "letni salonik", jaki powstał po zabudowaniu balkonu. Całe mieszkanie utrzymane jest w jasnych, pastelowych kolorach, co wpisuje się w najmodniejsze trendy urządzania wnętrz. Dzięki nim przez cały rok jest tu wiosennie i radośnie.

Problem przechowywania rzeczy rozwiązano dzięki przepastnym szafom w przedpokoju i części sypialnej. Kapitalnym pomysłem jest także urządzenie miejsca do spania na podeście, w którego szufladach zmieści się naprawdę wiele. Na zabudowanym balkonie rolę siedzisk i dodatkowych pojemników do przechowywania szpargałów pełnią stare skrzynie wojskowe - oczywiście  przemalowane na pastelowo.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Więcej o: