Aranżacja wnętrz: oryginalna czarno-biała kawalerka w kropki

Młody projektant podjął się aranżacji wnętrza małego, bo 24-metrowego mieszkania w Katowicach. Stworzył oryginalny projekt oparty o styl nowoczesny, biel i czerń oraz kropki...

24-metry to wyzwanie - trzeba zmieścić niezbędne sprzęty oraz meble, jak chociażby łóżko, oraz wygospodarować miejsce na przechowywane. Dla właścicieli tego mieszkania ważny był również podział kawalerki na strefy, ale bez stawiania ścian. Grzegorz Grzywacz z Ale Design wziął te wszystkie czynniki pod uwagę, tworząc prostą, ale efektowną aranżację wnętrza.

Zaproponował biało-czarną kawalerkę, w stylu nowoczesnym, której ważnym elementem dekoracyjnym są kropki pojawiające się na ścianach. Oryginalny i odważny pomysł wygląda bardzo stylowo. Może się spodobać zarówno ludziom młodym, jak i nieco starszym. Stanowi jednocześnie radykalny odwrót od panującej wcześniej pstrokacizny. Jako, że w zamierzeniu mieszkanie ma być przeznaczone pod wynajem, istotne było zachowanie neutralnej palety barw. Każdy ewentualny najemca będzie miał możliwość stworzenia własnej aranżacji pomieszczenia, dobierając dodatki do białego tła.Ważniejszy niż kolor jest jednak układ wnętrza. Dzięki przebudowie łazienki, WC i kuchni, ta ostatnia zyskała więcej przestrzeni. Sypialnia została zaaranżowana we wnęce. Znalazło się tam miejsce na łóżko i pojemną szafę. Przyszły lokator w razie potrzeby może łatwo oddzielić tą przestrzeń zasłoną lub parawanem. Przejście do strefy dzielnej wyznacza niewielka kanapa i stolik, który może pełnić rolę biurka. Całość można łatwo przearanżować, co jest bardzo korzystne dla przyszłych najemców.  

Projekt powstał również w innej wersji kolorystycznej, którą można zobaczyć tutaj .

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Więcej o:
Komentarze (19)
Aranżacja wnętrz: oryginalna czarno-biała kawalerka w kropki
Zaloguj się
 • nammisi

  Oceniono 32 razy 26

  Oczywiście zdjęcia robione tym pieprzonym, przekłamującym wszystko obiektywem :( Mieszkanie 24m2 wygląda na co najmniej 40m2 ...

 • awe26

  Oceniono 28 razy 16

  Taa... do mieszkania na wynajem biała sofa... bardzo praktyczne rozwiązanie ;-) ja w swoim mieszkaniu zdecydowałam się na sofę w kolorze ecru, w jakiejś drogiej tapicerce powlekanej chyba teflonem... Mimo, że mieszkam sama i szanuję te meble to już nie wiem czy zakryć te brudne boki... Sorki, jasne, gładkie tapicerki się brudzą, niestety... Super rozwiązanie na wynajem... Nic też tak nie powiększa optycznie wnętrza jak czarna ściana... I rozumiem, że mieszkańcy też będą chodzili w czarno-białych ciuchach żeby nie zakłócać harmonii ;-)
  Bajki projektanta...

 • normalny_ludz

  Oceniono 18 razy 16

  Pie...a i migotania przedsionków można dostać jak się patrzy na te kropki i paski

 • freyete

  Oceniono 11 razy 11

  Wygląda jak wizualizacja:/

 • sekretarka.bozeny

  Oceniono 7 razy 7

  Bardzo ładna ściema. Trzeba jeszcze trochę grafika podszkolić i się nauczy, a na razie to macie szafę w kształcie trapezu i gumowe ściany.

 • moja_jest_racja

  Oceniono 9 razy 7

  hipsterska kolarka fixie wiszaca pod sufitem ha ha ha
  w kazdym super projekcie musi byc fixie stojace gdzies w mieszkaniu.

 • Oceniono 6 razy 4

  "24-metry to wyzwanie"
  To jest żart? Często kawalerki tyle mają. A bywają mniejsze.

  www.bryla.pl/bryla/1,85301,14660870,Mikroapartamenty_we_Wroclawiu_gotowe__Zagladamy_do.html

 • pani_basia

  Oceniono 9 razy 3

  Mieszkanie niezłe, gorzej z polszczyzną jego opisu. Sformułowanie "projekt oparty o styl nowoczesny, biel i czerń oraz kropki" jest niepoprawne. Można się oprzeć o coś materialnego, np. o ścianę lub stół. Nie można się oprzeć o styl czy o kropki!

 • Ewa Kuch

  Oceniono 1 raz 1

  od kilku miesięcy mam prawie identyczną kuchnie, którą zaprojektowałam i zrealizowałam właściwie sama - dlatego też twierdzę - mało oryginalny pomysł ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX