Oryginalne mieszkanie z oranżerią w Warszawie

Choć mieszkanie znajduje się w środku miasta czuje się w nim bliskość natury. Wszystko dzięki stylowej oranżerii, skandynawskiej stylistyce i naturalnym materiałom.

Stylowa oranżeria jest największym atutem mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie. W jej lekkim i przeszklonym wnętrzu zaaranżowano jadalnię w STYLU SKANDYNAWSKIM . Jest tam pełno drewna i stylowych dodatków. Z pomieszczenia można wyjść wprost na drewniany taras, będący prawdziwą oazę spokoju.

W całym mieszkaniu zdecydowano się na jasne i lekkie barwy, naturalne materiały oraz proste i wygodne meble - typowe dla stylu skandynawskiego. W oranżerii i kuchni dominują drewniane elementy, z kolei w salonie i łazience główną rolę odgrywa odsłonięta i pomalowana na biało cegła. Zarówno cegła jak i drewno budują przytulny klimat właściwy dla skandynawskich wnętrz.

Zobacz także: ARANŻACJE Z CEGLANĄ ŚCIANĄ. PRZEGLĄD WASZYCH WNĘTRZ >>

Najmniejszym pomieszczeniem w tym mieszkaniu jest SYPIALNIA , której dwie ściany zostały w całości pokryte miękkimi panelami. Oprócz łóżka zmieściły się tu jeszcze tylko dwie wąskie i wysokie półki. Żeby nie wprowadzać klaustrofobicznej atmosfery, zamiast drzwi zastosowano kotarę.

<

Więcej o:
Komentarze (14)
Oryginalne mieszkanie z oranżerią w Warszawie
Zaloguj się
 • mdro

  Oceniono 58 razy 56

  A gdzie ta oranżeria? (Dla ułatwienia, za SJP PWN: "oranżeria - budynek ogrodowy z dużymi oknami, w którym hoduje się rośliny tropikalne"). To dobudówka jest, a nie "oranżeria".

 • ania jagas

  Oceniono 32 razy 28

  Najładniejszy taras, reszta taka sobie. Za dużo różnych faktur, materiałów, brak spójności

 • skrzyneczka2

  Oceniono 16 razy 8

  To prawda, pomalowana cegła jest przytulna i ciepła, nie to co te otynkowane i oblepione tapeta sciany . A niektóre dziwaki to zimne brr wykładziny sztuczne rozkładaja, to to dopiero !

 • mokrekomnaty

  Oceniono 6 razy 6

  Zapomniano załączyć zdjęcia oranżerii, więc nie wiem, co mam komentować. W ogóle pomieszały się Wam chyba zdjęcia z sesji domowej i ze szpitala dla obłąkanych (vide ta komórka o miękkich ścianach...)

 • klassa

  Oceniono 6 razy 6

  Sama przybudówka ( zwana oranżerią) bardzo ładna. Inne wnętrza już różnie.
  Kotara zamiast drzwi w sypialni - do szybkiej ewakuacji, bo wyłożenie ścian czymś, co stosuje się w ( wiadomo gdzie), wskazuje na takie potrzeby.
  No, i do tego to coś, co siedzi na dywanie, Jak z Bułhakowa.

 • warszawa34

  Oceniono 5 razy 3

  "W oranżerii zaaranżowano jadalnię.." - chyba autor chciał ćwiczyć pisanie wyrazów z "ż" i "r", ale i tak można to robić pisząc to z sensem

 • hrac

  Oceniono 2 razy 2

  Trochę kempingowo, obiektowo .

 • demkel

  Oceniono 2 razy 2

  Mina kota najlepiej podsumowuje to mieszkanie

 • sowa_46

  Oceniono 2 razy 2

  "Tu w ogól nie czuje się pędu miasta"
  A w jakim narzeczu ten cytat, poza tym nie czuje się pędu miasta ale jego smród już tak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX