Stolik kawowy i domek dla lalek w jednym

Centrum dziecięcych zabaw w salonie

Uwielbiamy takie projekty - ładne, proste i praktyczne jednocześnie! Qubis Hause to stolik kawowy i domek dla lalek w jednym zaprojektowany przez Amy Whitworth z Anglii.

Projektantka zauważyła, że często ludzie mieszkający w nowoczesnych, prostych wnętrzach, zmuszeni są całkowicie zmienić swoje mieszkanie, gdy na świecie pojawi się dziecko. Qubis Haus to połączenie pięknego mebla do salonu i centrum zabaw dla dzieci.

Wykonany jest z litego drewna oraz sklejki brzozowej. Do zestawu dołączone są ścianki z pleksi i drewna. Dzieci mogą  zabawić się w architektów tworząc pokoje lalek, według własnego uznania.

stolik kawowy, domek dla lalek, Qubis Hausqubisdesign.com

 

Amy Whitworth zaprojektowała także mebelki, idealnie pasujące do stolika Qubis Haus. Tutaj dzieci mają pełne pole do popisu - mogą wykazać się kreatywnością! Mebelki to ręcznie wykonane z drewna bukowego klocki z wbudowanymi magnesami. Wystarczy połączyć ze sobą klocki o różnych kształtach aby stworzyć stół, krzesło czy kanapę. Do wyboru są trzy zestawy, którymi można umeblować salon, sypialnię i jadalnię.

Stolik z domkiem można kupić za 400 funtów. Za zestaw mebelków trzeba zapłacić 35 funtów.

ZOBACZCIE zdjęcia>>

Filmik:

Więcej o: