Inspirujące zabawki nie tylko dla dzieci

Nadchodzi jesień i coraz więcej czasu spędzamy w domu. Przedstawiamy inspirujące pomysły na zabawę dla miłośników recyklingu.

Jednym z produktów, który może zainteresować zarówno dzieci jak i dorosłych jest zestaw Corkers/ Cork Animals (powstał również zestaw Corkers/ Cork Robots). W jego skład wchodzą części, które po połączeniu z korkami po winie lub szampanie pozwolą stworzyć figurki zwierząt - małpy, królika, byka, jelenia, kruka i niedźwiedzia. Produkt powstał w wyniku współpracy izraelskiego projektanta Oded Friedland i Studio Reddish. Zestaw może być oryginalnym prezentem przyniesionym gospodarzom razem z butelką szampana a praktyczne opakowanie pozwala powiesić zestaw na szyjce butelki. Cena około 8 dolarów.

zwierzęta, dzieci, zabawki, projektanci, design

Fot. notanotherchair.com

Drugi pomysł to zabawa z patykami, które znajdziemy w trakcie spacerów. Za zestawem to tworzenia zabawek STIX stoi projektant Colin O'Dowd. Projektant wpadł na pomysł jak zaangażować w tworzenie zabawek dorosłych. Zestaw zawiera specjalnie dobrane akcesoria - opaski i narzędzia, które pomogą stworzyć zabawkę, ale dopiero po znalezieniu odpowiedniego patyka do kompletu. Zabawki STIX zostały zaprojektowane by inspirować i obudzić wyobraźnię. Zestaw pozwala na stworzenie zwierząt, samochodu, samolotu i pociągu.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o: