Plany mieszkań z popularnych seriali

Gdzie Dexter Morgan chował swoje trofea? Jak wyglądała kuchnia Simpsonów? Czy Carry Brashaw miała rzeczywiście za małą garderobę? Zobacznie dokładne plany mieszkań z najpopularniejszych amerykańskich seriali

Każdy z nas na pewno ma swój ulubiony serial. Oprócz perypetii bohaterów, oglądamy ich mieszkania, podglądamy wystój salonu czy sypialni. Zastanawiamy się, jak to jest że jedni śpią w tej samej pościeli 2 sezony, dlaczego od 5 lat na stole leży ta sama fioletowa serwetka czy gdzie bohaterka trzyma swoje wszystkie swoje ciuchy?

Od lat moim ukochanym serialem jest "Seks w wielkim mieście". Fascynowało mnie nowojorskie mieszkanie Carrie Brashaw, w którym trzymała setki ubrań i butów (naturalnie w pudełkach). Jakaż była moja radość, gdy trafiłam na stronę internetową pełną planów mieszkań z popularnych seriali!

mieszkania z seriali, jak mieszkają serialowi bohaterowiefot. nikneuk.deviantart.com/ dom Simpsonów

Aliste Lizerralde z Hiszpanii jest profesjonalną projektantką wnętrz. Jej hobby to rysowanie planów mieszkań, w których żyją popularni serialowi bohaterowie. Aliste założyła konto "nikneuk" na popularnej platformie społecznościowej dla artystów deviantART. Wrzuciła tam kilka swoich prac, które od razu zyskały zainteresowanie na całym świecie.

Każdy z planów serialowych mieszkań powstaje ręcznie (od szkicu ołówkiem, po wypełnienie kolorami). Aliste sprzedaje swoje prace w serwisie Etsy. Za odręcznie wykonany rysunek trzeba zapłacić od 200 zł do 600 zł.

Do tej pory powstały plany mieszkań z takich seriali jak: Simpsonowie, Seks w wielkim mieście, Dexter, Przyjaciele czy Dwóch i pół. Obecnie Aliste pracuje nad planami apartamentów z serialu Plotkara.

ZOBACZCIE PLANY MIESZKAŃ>>