"Zaprojektowani" już wkrótce w Krakowie

W listopadzie szykujcie się na prawdziwe święto polskiego dizajnu

Pod hasłem "Zaprojektowani" rozpocznie się w listopadzie prawdziwe święto polskiego dizajnu i projektowania wnętrz. W trakcie trzech dni (21-23.11.2014) organizatorzy postarają się zaktywizować i zintegrować krakowskie środowisko projektantów wnętrz i produktu, studiów projektowych, firm wnętrzarskich oraz wszystkich zainteresowanych tematyką projektowania i aranżowania przestrzeni.

Głównym organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Szkoła Wnętrz i Przestrzeni, która w tym roku obchodzi 10-lecie swojej działalności. W organizację merytoryczną "Zaprojektowanych" włączyła się także firma Prodesigne oraz Fundacja Piękna Polska. Połączenie sił kilku instytucji i ich doświadczeń pozwoliło stworzyć interesujący i zróżnicowany program, który na pewno znajdzie szerokie grono odbiorców.

Uczestnicy będą mogli zapisać się na warsztaty moodboardowe, przyjść na wykłady znakomitych gości (m.in. Mechtelda Petersena, Pietera Jan-Pietersa, Sebastiaana Wolzac'a, Oskara Zięty, Timo de Rijk'a Arne Hendricksa) którzy będą gośćmi konferencji "Design R.I.P. - welcome Creative Business".

zaprojektowani, dizajn, design, targi designu, krakówFot. mat. prasowe

W programie m.in. także otwarcie wystawy "Fotoprzestrzenie", konkurs na projekt wnętrza inspirowanego stylem wybranego projektanta mody, prezentacje firm z branży projektowania wnętrz, pokaz videomappingu i drukarek 3D, druga edycja Targów Dobrego Wnętrza organizowanych w zabytkowej hali Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu oraz zjazd absolwentów Szkoły Wnętrz i Przestrzeni.

Organizatorzy maja nadzieję, że dzięki "Zaprojektowanym" Kraków będzie postrzegany jako miasto kształcące zdolnych projektantów wnętrz, pomagające w stworzeniu platformy bezpośredniego kontaktu pomiędzy projektantami, producentami i wszystkimi, którzy pasjonują się nowoczesnym wzornictwem.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja, ilość miejsc jest ograniczona. Pełny harmonogram oraz formularze zgłoszeniowe na warsztaty
i konferencję znajdą się niedługo na stronie www.zaprojektowani.com.pl oraz na
Facebooku "Zaprojektowanych".

ZOBACZCIE PLAKAT>>