Krakowskie Targi Dobrego Wnętrza Papier Kamień Nożyce - II edycja

Polski design w przestronnych wnętrzach Hali Starej Zajezdni w Krakowie

Przed nami II edycja Krakowskich Targów Dobrego Wnętrza - wydarzenia mającego na celu promowanie polskich młodych twórców, artystów i projektantów skupionych wokół idei kreowania pięknych przedmiotów użytkowych.

W czasie targów zaprezentowane zostaną meble, oświetlenie, dekoracje, tekstylia; przedmioty ciekawie zaprojektowane i tworzone z pasją. W targach udział weźmie kilkudziesięciu  wystawców. Swoje projekty pokażą między innymi: Renament, Minko/Projektowelove, Miejsce Sklep, Projekt Stołek, Manufaktura Porcelany, Deco Dino i wielu innych.

design, polski design, polski projektFot. mat. prasowe; Minko/Projektowelove

Wśród wydarzeń towarzyszących targom znajdą się warsztaty adresowane zarówno do najmłodszych jak i profesjonalistów. Przewidziano również konkursy z nagrodami dla wystawców oraz odwiedzających.

Druga edycja targów odbędzie się 23 listopada 2014 r. w ramach większego wydarzenia poświęconego projektowaniu wnętrz "Zaprojektowani. Krakowskie spotkania z dizajnem."

Tym razem tragi odbędą się w przestronnych wnętrzach Hali Starej Zajezdni w Krakowie, położonej na Kazimierzu przy ulicy św. Wawrzyńca 12. Trwać będą od godziny 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Domosfera objęła II edycję Krakowskich Targów Dobrego Wnętrza patronatem medialnym. Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji na www.papierkamiennozyce.com.pl i na facebooku.

CO ZNAJDZIEMY NA TARGACH? ZOBACZCIE>>