Łukasz Jemioł ma nowy butik. Zaglądamy do środka!

A gdyby tak zatrzeć granice między architekturą i modą, między ścianami a sufitem? Zobaczcie, jak wygląda butik Łukasza Jemioła

Wnętrze butiku Łukasza Jemioła, który jest jednocześnie pracownią projektanta, zaprojektowały architektki Dorota Kuć i Karina Snuszka ze studia Mood Works. Obie architektki są absolwentkami Wydziału Architektury Poznańskiej. Studiowały na Politecnico di Milano i Universita di Perugia. Swoje umiejętności doskonaliły podczas pracy w zagranicznych biurach architektonicznych w San Francisco, Marbelli i Londynie. Teraz przyszedł czas na stworzenie butiku i pracowni Łukasza Jemioła - jednego z najzdolniejszych młodych polskich projektantów.

Mood Works, butik, butik Łukasza Jemioła, butik projektantaFot. Mood Works

Złote wnętrze dla mody, czyli błyszczący butik Łukasza Jemioła

Przestrzeń butiku została zaprojektowana tak, by każdy mógł poczuć się jak w niej jak w teatralnym foyer. Relief ze złotych płatków płynnie przechodzi ze ścian na sufit, rozświetlając pomieszczenie i znosząc podziały między płaszczyznami. To nawiązanie
do dekoratorskich tradycji i rzemiosła w duchu brytyjskiego arts&crafts, które w butiku
przy Mokotowskiej nabiera nowego, współczesnego charakteru. Luksus, jakość, idealna oprawa dla prezentowanych modowych projektów - to wszystko cechy, które wyróżniają wnętrze.

Mood Works - z miłości do mody i architektury

Wnętrze butiku ŁUKASZ JEMIOŁ to kolejny już projekt w portfolio Mood Works, który udowadnia, że architektura wnętrz i moda są sobie bardzo bliskie. Wcześniej Dorota Kuć i Karina Snuszka opracowały przestrzeń m.in. pop-up shopu Łukasza Jemioła w Łodzi, butiku Macieja Zienia w Galerii Mokotów czy pracowni i pop-upowego butiku Macieja Sieradzky'ego przy placu Trzech Krzyży.

ZOBACZCIE BUTIK ŁUKASZA JEMIOŁA>>