Polski projekt: łóżko Spot by VOX. 6 mebli w 1

Piętrowe łóżko do zadań specjalnych, czyli dobry polski projekt

Urządzanie pokoju dziecka to duże wyzwanie. Jak na niewielkiej przestrzeni zaaranżować miejsce do spania, regały, szafy, komody, miejsce na nauki i odrabiania lekcji? Nie można oczywiście zapominać o kąciku do zabawy i odpoczynku.

Dysponując niewielką przestrzenią, nie musimy decydować się na małe meble. Ważne, aby były wielofunkcyjne, mobilne i rozwijały kreatywność maluchów. Właśnie takie jest piętrowe łóżko Spot by VOX, bohater kolejnej odsłony naszego cyklu "Polski projekt".

łóżko, piętrowe łóżko, polski projekt, polski design, polskie mebleFot. mat. prasowe

Piętrowe łóżko to mebel do zadań specjalnych. Zaprojektowany został z myślą o małych pokojach dzieci, mając na uwadze aktywne spędzanie czasu wolnego, oszczędność miejsca, mobilność i uniwersalność. Łóżko mieści w sobie prawie wszystkie bryły, które są niezbędne do prawidłowego życia i rozwoju młodego człowieka w domowej przestrzeni. Wyposażone jest w miejsce do spania, dwa regały, komodę, schowek na ubrania sezonowe oraz dwie wnęki, dopasowane do mobilnych wieszaków. Wystarczy dodać biurko aby zapewnić w pokoju dziecka wygodę i najkorzystniejsze warunki do nauki, odpoczynku i zabawy. Wieszak na kółkach zaskakuje. Oprócz tego, że można nim "zaparkować" we wnęce łóżka, można także wędrować z nim po pokoju jak z mobilną garderobą. Neutralne kolory dają swobodę wyboru dodatków, które stworzą najlepszy klimat wnętrza.

Łóżko i całą kolekcję Spot, zaprojektowała Wiktoria Lenart - absolwentka wrocławskiej AS, zwyciężczyni konkursu Make Me! 2010 i autorka docenionego w środowisku projektantów biurka Worknest. Piętrowe łóżko Spot by VOX zdobyło prestiżową nagrodę iF DESIFN AWARD w kategorii Home Furniture.