Polski projekt: oryginalne grafiki Mojo Graffi

Oryginalne, autorskie grafiki od polskiej marki.

Marka Mojo Graffi jest wynikiem miłości do niepowtarzalnych wnętrz i pięknych przedmiotów. Jej powstanie było odpowiedzią na duże zainteresowanie ludzi, poszukujących inspiracji do ubarwiania swych wnętrz.

Autorskie grafiki Mojo Graffi często są połączeniem fotografii, ilustracji czy typografii. Często przedstawiają ludzi, ciekawe wzory lub motywujące napisy. Potrafią wywołać u odbiorcy chwilę zadumy lub też rozbawić. Tak naprawdę każdy odczytuje grafikę indywidualnie. Dzięki różnorodności mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś inspirującego dla siebie.

Inspiracją do tworzenia nowych grafik jest tak naprawdę otoczenie, wszystko co się wokół nas dzieje. Może to być pogoda, faktury czy struktury pojawiające się w naturze, kształty, emocje, a także przemyślenia człowieka na temat życia

- mówi Katarzyna Bielińska, założycielka marki Mojo Graffi.

Grafiki w różnych formatach sprzedawane są wraz z ramami o różnym wybarwieniu. Są więc od razu gotowe do powieszenia! Na razie grafiki z ramami Mojo Graffi można kupić przez platformy zakupowe oraz przez Facebooka, a wkrótce powstanie strona internetowa.

Jak Wam się podobają te prace? Podzielcie się z nami swoimi opiniami!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>