20 gadżetów do kuchni, które cie zachwycą [POLSKI DESIGN]

Piękne fartuszki, kubki z zabawnymi napisami, fikuśne naczynia - to tylko kilka gadżetów, które mogą w skuteczny sposób odmienić twoją kuchnię i sprawić, że przebywanie w niej nie będzie kojarzyło się z nużącymi i pracochłonnymi czynnościami.

Lato, to idealny czas na zmiany w naszych wnętrzach. Warto pamiętać, że czasem kilka praktycznych i interesujących gadżetów zapewnią lepsze (i tańsze!) efekty niż zrywanie podłóg czy wymiana mebli.

Kuchnia, to miejsce w którym spędzamy zazwyczaj najwięcej czasu. Polscy projektanci zasypują nas propozycjami fantastycznych gadżetów, które sprawią, że przygotowanie , jedzenie, przechowywanie i podawanie posiłków nabiorą nowego... smaku.

W redakcji zachwyciliśmy się tacą w kształcie ryby, która służy zarówno do krojenia jak i podawania potraw, lnianymi workami na owoce i warzywa, które nie tylko pięknie wyglądają i pozwalają uporządkować nasze zakupy, ale mają także właściwości antyalergiczne i pochłaniające wodę. Jednak za serce szczególnie chwycił przepiękny fartuch - sukienka. Z polskim designem gotowanie już nigdy nie będzie nudne!


ZOBACZ ZDJĘCIA>>