Stylowe dodatki, które ożywią twoje wnętrze od Ping Project

Czasami wnętrze jest już gotowe, jednak cały czas mamy wrażenie, że czegoś w nim brakuje. Ping Project, to firma z Milanówka oferująca efektowne dodatki, które ożywią wasze mieszkania i zmienią je nie do poznania.

Celem Ping Projectu jest tchnięcie w twoje wnętrze powiewu świeżości. Firma oferuje wysokiej jakości designerskie poduszki i plakaty. Ping Project stawia przede wszystkim na nowoczesność. W jego produktach dominują inspiracje Warszawą i geometrycznym wzornictwem. Nie brakuje im także poczucia humoru.

Poduszki drukowane są w różnych rozmiarach (40x40cm, 45x45cm, 60x60 cm, 60x35 cm) na 100 proc. bawełnie. Produkty znajdziesz na portalach Dawanda i na MyBaze.com. Jeśli nie lubisz robić zakupów przez internet, to zajrzyj do sklepu Reset Point w Warszawie, który ma w swojej ofercie poduszki tej marki.

Ping Project specjalizuje się nie tylko w nowoczesnych poduszkach, lecz także w plakatach. W zależności od upodobania klienta plakaty mogą zostać wykonane na dibondzie (aluminiowa płyta kompozytowa), papierze fotograficznym bądź na polipropylenie.

A jeśli chodzi ci po głowie jakiś pomysł na poduszkę czy plakat, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, to Ping Project może ci pomóc. Firma przyjmuje indywidualne zamówienia od klientów. Dostosowuje istniejące projekty do ich wymagań, a także tworzy nowe.

PRZEJDŹ DO GALERII >>