Bang & Olufsen - BeoLab 90. Głośnik jak dzieło sztuki

Bang & Olufsen świętuje swoje 90-lecie! Z tej okazji firma przedstawia nowe innowacyjne głośniki, w których technologia i sztuka stają się jednością.

Nowy głośnik BeoLab 90, to sprzęt, który kontynuuje cele Bang & Olufsen postawione aż dziewięćdziesiąt lat temu. Firma jest bardzo dobrze znana melomanom. Od lat jej sprzęt słynie z wysokiej jakości.

Dlaczego BeoLab 90 jest punktem zwrotnym na rynku muzycznym? Jak mówi CEO firmy, Tue Mantoni: "Ten inteligentny głośnik bada akustykę otoczenia i kieruje dźwięk dokładnie w ulubione miejsce słuchacza. Nie trzeba być blisko niego, nie trzeba nawet być przed nim, aby doświadczyć jego brzmienia."

BeoLab 90 jest wyposażony w nową technologię Active Room Compensation. Owa funkcja ma wyrównać straty, które wpływają niekorzystnie na jakość dźwięku. Za pomocą tej technologii głośnik jest w stanie stworzyć znakomitą scenę dźwiękową. Dzięki temu można dosłyszeć różne dźwięki, które tworzą np. poszczególni członkowie zespołu lub aktorzy grający w twoim ulubionym filmie.

W nowym głośniku od Bang & Olufsen można kontrolować szerokość promienia fali dźwięku, aby dopasować go do różnych sytuacji. Możesz ustawić specjalny tryb na imprezę, wieczorny seans czy codzienne słuchanie muzyki. Ogromną zaletą tego sprzętu jest to, że głośniki ustawiono we wszystkich kierunkach. Za pomocą specjalnego pilota, Beam Direction Control, możesz ustawić dźwięk w każdą stronę.

BeoLab 90 charakteryzuje się unikalnym designem. Sprzęt wykonano z aluminiowej obudowy o łącznej wadze przekraczającej 65 kg. Czarne osłony z tkaniny rozpościerają się z przodu głośnika a zaokrąglona drewniana podstawa unosi ciężką strukturę z podłogi, dopasowując głośnik do wystroju każdego wnętrza.

Zachęcamy do przyjrzenia się najnowszemu głośnikowi od Bang & Olufsen. Jest to idealny przykład na to, że nowoczesna technologia może stać się dziełem sztuki. Miejmy nadzieję, że coraz więcej firm zadba o estetyczny i ciekawy wygląd swoich produktów.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>