Wnętrza od dyktatora

Casa po włosku znaczy dom. Jego piękno dostrzegają również światowi kreatorzy mody. Imperium mody Emporio Armani również dostrzegło potrzebę otaczania się pięknymi przedmiotami i zamieszkania w pięknych, stylowych wnętrzach.
 

Firma słynnego projektanta, oprócz kilkuset sklepów z odzieżą, perfumami, zegarkami, okularami, restauracjami i kawiarniami, oferuje również produkty związane z wystrojem domu. Armani Casa to marka, która kojarzy się z wysoką jakością i elegancją.

 

Fot. armanicasa


 

W najbliższym czasie firma Armani ma w planach inwestycje w branży hotelarskiej. Hotele, w których Armani będzie odpowiedzialny za aranżację wystroju wnętrz, powstaną
w Mediolanie, Londynie, Dubaju, Paryżu, Nowym Jorku i Tokio.

 

Fot. armanicasa 

 

Wnętrza Armani Casa, w których często pojawia się kamień, czarne szkło, drewno, skóra, świetnej jakości tkaniny o stonowanych barwach, na pewno kojarzą się z nowoczesnością.

 

Fot. armanicasa

 

Dzisiaj moda dyktuje nam nie tylko to, jak się mamy ubierać, ale także jak ma wyglądać nasz dom, samochód którym jeździmy czy technologia, którą kupujemy (innym produktem, którego wyglądem zajął się słynny dyktator jest telefon komórkowy).

 

babeczkaa