Meble z rodowodem

Propozycja elitarna, co nie znaczy snobistyczna. Kosztowna,ale osiagalna. Ekskluzywna, bo wartościowa.

 

Fot.has

 

Dlaczego warto? Bo w przypadku tych mebli nie ma się wątpliwości, za co się płaci. Artysta tworzący pod pseudonimemm Has przypomina w niemal historyczny sposób sztukę tworzenia pięknych przedmiotów.

 

Fot.has

szafka ręcznie rzeżbiona, kolor złoty, zdobienia perłowe, wymiary szer. 135cm x wys. 100cm x gł. 50cm, 9500 zł

Bada człowieka, wnętrze w którym żyje, jego upodobania i gusta. Przelewa to wszystko na papier, potem rzeźbi w wybranym materiale, wreszcie usatysfakcjonowany efektem, zwieńcza dzieło sygnaturą. Dość niecodzienny sposób, prawda? A i efekty nie pozostawiają nas obojętnymi. Na te meble zleceniodawca prawdopodobnie czeka tak, jak pianista na swój fortepian. Każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany: ręcznie rzeźbione uchwyty i zdobienia, motywy nawiązujące do charakteru i wizji osoby, która mebel zamawia.Szafy, kredensy i lustra Hasa to jak bezcenne pamiątki rodowe. przyciagają uwagę, bo są całkowicie unikatowe.

 

Fot.has

lustro rzeźbione, kolor złoto lub srebrny, średnica wraz z ramą
ok. 70 cm 3500 zł

Has mówi: nie jestem wrogiem nowoczesnych mebli, przeciwnie wielokrotnie podziwiam precyzję i doskonałość,jaką charakteryzuje współczesny design(...)wnętrza uniwersalne, nad wyraz uporządkowanepozostawiłbym tam, gdzie to niezbędne, choć jednocześnie , gdybym to ja miał je projektować, nie umiałbym się powstrzymać od poszukania indywidualnych cech."

 

Fot.has 

lustro rzeźbione, kolory pastelowe, wymiar 120cmx120cm, 5000 zł

e.

Więcej o: