Koła w ruch

Współcześnie obserwujemy przenikanie się różnych stylów w urządzaniu wnętrz. Jeśli chcemy uniknąć zdecydowanych zmian wystroju lub preferujemy jednolity kolor ścian, możemy nadać im wyrazistość dzięki motywom dekoracyjnym.

 

 

Źródło:

 

 

Styliści marki Beckers polecają geometryczne dekoracje, które znakomicie prezentują się zarówno w przestronnych domach, jak i w kawalerkach.

 

 

 

 

Coraz częściej rezygnujemy z klasycznych wystrojów pomieszczeń, sięgając po odważniejsze rozwiązania.

 

Fot. Beckers

Fot. Beckers

 

 

 

 

Osoby, które w łatwy sposób chcą zmienić wygląd swojego mieszkania, znajdą inspiracje w stylu Pop-Art. Interpretacje kultury masowej w postaci ilustracji puszki zupy Campbell, czy zestawu zdjęć Marilyn Monroe, autorstwa Andy Warhola, to wizytówki tego artystycznego nurtu. W aranżacjach wnętrz charakteryzuje się on prostotą, nowoczesnością form oraz ekspresją kolorów.

 

 

Fot. Beckers

Fot. Beckers

 

 

 

 

Wzory geometryczne na ścianach dobrze oddają istotę Pop-Artu. Są łatwe w wykonaniu, ich kształt nie ogranicza doboru kolorów, a nawet wymusza zastosowanie mocnego kontrastu dla uzyskania wyrazistości obrazu. Koła, kółeczka, bąbelki na ścianach dodają wnętrzom dynamizmu. Wielkość i układ ich szablonów zależą wyłącznie od naszej fantazji. Kolekcje kolorystyczne marki Beckers stwarzają możliwość modnego i nietuzinkowego wystroju wnętrz. Nie bez znaczenia przy dekoracjach ściennych wykonywanych za pomocą szablonów, jest również jakość farb. Produkty marki Beckers, np. z rodziny Designer, wyróżniają się bardzo dobrym kryciem, gęstą konsystencją i trwałością koloru.

 

Fot. Beckers

Fot. Beckers

 

 

 

 

Odświeżająca metamorfoza mieszkania pomoże w rozbudzeniu sił witalnych. Okręgi, pasy, motywy kwiatowe i wszelkie inne, jakie tylko podsunie nam wyobraźnia, stanowią smakowite kąski dla oka. Przełamujmy zatem monotonię ciekawymi, niestandardowymi pomysłami. Odrobina odwagi i niekonwencjonalne podejście do wystroju to murowany efekt dekoracyjny.

 

http://www.beckers.pl

 

Źródło: meble.pl