Kolorowy piknik

Zbliża się ten czas w roku, gdy zasiadamy w ogrodach, na tarasach i delektujemy się różnymi specjałami. Możemy też urządzić piknik nad rzeką albo na leśnej polanie. Więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną. Przygotowujemy na te spotkania różne proste i smaczne potrawy, często grillowane. Jak je podać?

 

 

Fot. frenchbull.com

Fot. frenchbull.com

 

Na pewno wygodne i bardzo praktyczne są papierowe lub plastykowe naczynia. Wielu producentów oferuje ciekawe kolorystycznie papierowe tacki. Firma French Bull zaproponowała w swojej ofercie naczynia z melaminy. Znajdziemy tu łyżki, miski, talerzyki, kubeczki, wszystkie zaprojektowane przez Jackie Shapiro.
Fot. frenchbull.com
Cechą wyróżniającą te produkty jest bardzo różnorodne i kolorowe wzornictwo. Nie są to jednorazowe naczynia jak w przypadku tych popularnych papierowych. Te możemy myć i używać ciągle i wszędzie. Powodują, że uśmiech pojawia się na naszych twarzach. Kiedy minie sezon letni nadal możemy wykorzystywać je w kuchni i jadalni. Na pewno spodobają się naszym pociechom, bo przyciągają wzrok i są bezpieczne, bo nietłukące.
Fot. frenchbull.com
babeczkaa