Pośpiech i plamy

Prowadzisz aktywne życie, codziennie rano w zawrotnym tempie przygotowujesz siebie i dzieci do wyjścia z domu. Masz mnóstwo obowiązków i mało czasu. Jak równocześnie utrzymać w domu porządek?

 

 

Artykuł sponsorowany

 

Każdego ranka spieszysz się żeby wyjść z domu, bierzesz prysznic, pomagasz dzieciom się ubrać, robisz im śniadanie, malujesz się, suszysz włosy, a wszystko w biegu. Tusz do rzęs wypada Ci z rąk, podkład wylewa się z buteleczki, kiedy widzisz jak Twoje dzieci rozcierają resztki śniadania na stole kuchennym. Teraz jest brudny już nie tylko blat i stół kuchenny, ale także łazienka. Na szczęście kupiłaś nowy Cif Actifizz, spryskujesz nim zabrudzone powierzchnie, przecierasz ściereczką i przywracasz porządek w domu.
Przyzwyczaiłaś się do tego porannego szaleństwa i zaczynasz je nawet lubić, uśmiechasz się do swoich dzieci, z przyjemnością robisz im śniadanie. Jeśli wstaniecie trochę wcześniej rozmawiacie o planach na nadchodzący dzień i wieczór.

 


Niezależnie jednak od godziny, o której wstaniesz, jest taki moment, w którym zaczynasz się bardzo spieszyć, malujesz się w pośpiechu, ubierasz, zbierasz do torebki najpotrzebniejsze rzeczy. I zazwyczaj wtedy wszystko leci Ci z rąk, a dzieci odmawiają posłuszeństwa, plamy ketchupu lądują na stole, dzieci mają ubrudzone ręce i buzie, tusz do rzęs leci Ci z rąk i zostawia czarne ślady na łazienkowym blacie, puder rozsypuje się, a twoja poranna kawa wylewa się potrącona przez kota. Nie możesz zostawić domu w takim nieładzie. Sięgasz, więc po nowy Cif Actifizz, spryskujesz nim zabrudzoną powierzchnię, przecierasz szmatką i wszystko wraca do stanu idealnego.

 

 

 


Po południu wszyscy wracacie do domu, przyrządzasz obiad bądź kolację, dzieci bawią się, odrabiają lekcje, spotykają się z przyjaciółmi, grają, rysują, malują. Znowu stosujesz Cif Actifizz, spryskujesz zaplamione blaty, kolorową od farb do malowania umywalkę i stolik w dziecinnym pokoju. Okazuje się, że musująca pianka Cif Actifizz bardzo szybko unicestwia różnego typu zabrudzenia.

 


Lubisz produkty, które uławiają Ci życie. Ktoś doskonale wiedział jak w domu, w którym mieszkają dzieci i zwierzęta często się brudzi. Czerwone plamy dżemu, które wykreowały dzieci lub wylana przez kota kawa mogą zdarzyć się każdego dnia. Dorosłym także zdarzają się różne wpadki, zwłaszcza, kiedy się spieszą. Dlatego zawsze pod ręką masz nowy Cif Actifizz, który sprawia, że plamy znikają.