Oto ja. Półka.

Nietypowe półki

 

 

Półka ma być przede wszystkim użyteczna. Dobrze, żeby była wytrzymała. Rozmiar też nie jest bez znaczenia. Półka z definicji jest meblem mało widocznym, bo stawiamy na niej różne rzeczy, które ją zakrywają. Ale ona tez ma swoje prawa i domaga się uwagi. Oto kilka nietypowych półek, które udowadniają, że swoim kształtem mogą zadecydować o charakterze mieszkania.

 

Niebiańska półka to propozycja projektantów Rachel & Benoit Convers dla firmy Ibride. Wykonane z laminatów nimbusy i cirrusy. Do kupienia w sklepie Zoom Design.

 

Fot.zoomzoom

Fot.zoomzoom

 

Prostota zawsze się broni, tak jak w przypadku projektu Arianny Vivenzo. Elastyczna półka, to guma założona na dwa metalowe uchwyty, na stałe przymocowane do ściany. O ostatecznym kształcie decydujesz sam, w zależności, co na niej ''położysz''.

 

 

Fot.trendhunter

 

Fot.trendhunter

Fot.trendhunter


Propozycja dla pogubionych. Jeśli nigdy nie wiesz, gdzie i co masz, Firma Vitra pomoże Ci rozwiązać problem. Seria pojemników w różnych kształtach jest świetnym organizerem nie tylko do biura. Dostępna w Zoom Design.

 

Fot.zoomzoom.pl

Fot.zoomzoom.pl


Jeśli przepadasz za typem "intelektualisty" spodoba Ci się propozycja stojaka na książki w formie mężczyzny. "Bookman" przyjmuje trzy różne pozycje.

 

Fot.anyamountofbooks.com

 

Fot.anyamountofbooks.com

 

Fot.anyamountofbooks.com

Fot.anyamountofbooks.com

 

e.