Arcydzieło wśród łóżek

Każde łóżko Vividus jest wyjątkowe. Stworzenie jednego egzemplarza wymaga około 160 godzin ręcznej pracy z użyciem wyłącznie najlepszych, naturalnych materiałów.

 

 

To łóżko na miarę snów, niepowtarzalne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Niczym dzieło sztuki, każdy model powstaje na indywidualne zamówienie i jest sygnowany przez mistrza rzemieślniczego z Hästens.

 

 

 

Nim powstał Vividus, wybitni specjaliści i najlepsi rzemieślnicy Hästens przez ponad dwa lata eksperymentowali z różnymi kombinacjami końskiego włosia, bawełny, lnu i wełny. Aż wreszcie udało im się znaleźć perfekcyjne połączenie tych składników, w efekcie czego powstało łóżko, na którym każdy czuje się lekki jak piórko, jednocześnie mogąc się w nim głęboko zanurzyć. Długa i wytężona praca pozwoliła na stworzenie łóżka, które swą strukturą gwarantuje człowiekowi idealną pozycją do wypoczynku i zdrowego snu.

 

 

 

 

 

Każdy Vividus jest tworzony na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Najbardziej doświadczeni rękodzielnicy Hästens używają w tym celu technik, które w firmie stosuje się do produkcji mebli od ponad 150 lat. Praca nad każdym egzemplarzem tego arcydzieła wśród łóżek pochłania 160 godzin. Nie ma w niej miejsca na żadne kompromisy. Dokładnie opracowuje się każdy szczegół, dopieszcza najdrobniejsze detale - po to, by powstał ideał. Vividus.

 

 

 

Najlepsze naturalne materiały, doskonalone przez półtora wieku techniki oraz mistrzostwo rzemieślników firmy Hästens, dają w finale najwygodniejsze i najdroższe łóżko świata. Najwyższa jakość jest dodatkowo poparta dwudziestopięcioletnią gwarancją. Gwarancją najlepszego snu. Oto dlaczego warto zainwestować w najlepszą jakość życia.

 

 

 

Łóżko VIVIDUS nabyć można w centrum DOMOTEKA w salonie firmy Hästens.

 

Zobacz w naszym sklepie:

Łóżka z baldachimem

Stylizowane łóżka do sypialni

Nowoczesne łóżka do sypialni

 

 

Więcej o: