Lodówka z iPod-em

Nowe, bardzo kreatywne rozwiązanie w zakresie sprzętu AGD spodoba się wszystkim zainteresowanym nowinkami technologicznymi.

Słoweńska firma Gorenje zaprezentowała połączenie gadżetu jakim jest iPod z lodówką. Od teraz można korzystać z życia, cieszyć się jej pięknym wyglądem i funkcjonalnością. Najnowsza chłodziarko-zamrażarka firmy Gorenje iPod Fridge jest bardzo nowoczesnym, odpowiadającym aktualnym trendom produktem. Dzięki umieszczeniu na drzwiach lodówki iPod Touch sterowanie ustawieniami lodówki jest bardzo ułatwione. Można przy tym słuchać ulubionej muzyki, dzięki zainstalowanym obok stacji dokującej iPoda głośnikom.

Taki multimedialny produkt nie tylko uprzyjemni nam przebywanie w kuchni, ale także pozwoli szybko i smacznie przygotowywać posiłki. Dzięki zainstalowanemu we wnętrzu lodówki serwerowi www możliwe jest korzystanie z Internetu. 
Co więcej, nasza lodówka może stać się miejscem wymiany rodzinnych wiadomości, teraz już bez użycia żółtych karteczek, najistotniejsze informacje możemy zapisać na iPodzie.

babeczkaa

 

Zobacz także:

Lodówka z internetem i inne ciekawostki 

Gazowa płyta narożna

Kupujemy zmywarkę