Ścianki działowe i parawany

Zobacz jak łatwo możesz wydzielić w pomieszczeniu kąt do nauki dla dziecka bądź do pracy
Nowoczesne budownictwo cechuje dążenie do tworzenia dużych przestrzeni, gdzie w jednym pomieszczeniu może znaleźć się jednocześnie kącik telewizyjny, część wypoczynkowa, aneks kuchenny i często miejsce do pracy. Niestety przenikanie się kilku funkcji w pokoju dziennym nie wychodzi nam czasami na dobre. Potrzebujemy ciszy, spokoju by po długim dniu odpocząć albo przeciwnie - popracować.
Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie parawanu albo przenośnej ścianki działowej, które możemy w dowolnym momencie ustawić i zdemontować. Belgijska firma Buzzispace oferuje ekologiczne (ulegają biodegradacji), akustyczne i elastyczne systemy podziału powierzchni - BuzziZone i BuzziScreen - są niewielkich rozmiarów i łatwe w montażu (parawany łączone są za pomocą zamków błyskawicznych). Ścianki BuzziZone mogą mieć wymiary 200x100 cm a parawan wielokrotność 80 cm (tyle ma jeden ekran) przy wysokości 200 cm. 
Znajdą zastosowanie również w pokojach dziecięcych. Dzięki zewnętrznej powierzchni wykonanej z filcu można na nich umieszczać notatki, zdjęcia, plan lekcji itp. 
 
 
Zobacz film>>
 

 
babeczkaa 
 
Zobacz także:
 
Kolorowe krzesła

System Moho

Norwegia mówi: wzornictwo
Więcej o: