Sofa dwuosobowa EKTORP z czerwonym pokryciem LEABY

Wygodna nawet dla 3 osób

Recenzję napisała mysia_klapsiara dla serwisu znam.to

Sofa urzekła mnie już jakiś czas temu swoim czerwonym, idealnym do mojego salonu pokryciem. Przeglądając opinie obecne w internecie obawiałam się nieco tego zakupu, ale okazało się to zupełnie bezpodstawne.

Sofę posiadam już od pół roku i jak na razie, sprawdza się idealnie. Poduszki nie odkształcają się, wystarczy raz na jakiś czas je "przetrzepać", a przybiorą one swój pierwotny kształt.

Sofa jest bardzo wygodna, idealnie nadaje się na długie posiedzenia, ale i popołudniowe drzemki - niezbyt wysoka osoba wyśpi się nawet na 2 osobowym modelu sofy. Miękkie tylnie poduszki dają dobre wsparcie naszym plecom. Dużym plusem są mocne oparcia, na których można przysiąść, będąc zajętym domowymi obowiązkami.

Największą zaletą jest jednak pokrycie, łatwe do utrzymania w czystości. Nie trzeba już martwić się, gdy sofa się zabrudzi - wystarczy zdjąć pokrycie (co jest bardzo łatwe) i je wyprać. Dodatkowym atutem jest wielość oferowanych wzorów pokryć, dzięki czemu bez problemu można nadać nowy wygląd staremu wnętrzu.

Nasz pies ją kocha!

Zalety:
* miękkie i wygodne poduszki, które nie odkształcają się podczas siedzenia, >br>* wielość wzorów oferowanych pokryć,
* łatwa do utrzymania w czystości,
* duża jak na sofę 2 osobową,
* wygodne i wytrzymałe oparcia

Wady:
* pokrycie sztruksowe łatwo łapie śmieci,
* wychodzące od czasu do czasu pierze z poduszek