Co nowego w kuchni?

Kuchenne narzędzia mogą wyglądać oryginalnie, kolorowo i być tym rozweselającym elementem w kuchni, który sprawi, że nawet w ponury dzień będziesz mieć ochotę na gotowanie.


Co nowego w kuchni?

Nie chodzi tutaj ani o menu modnych restauracji ani o potrawy same w sobie. Zajrzeliśmy do kilku polskich sklepów internetowych w poszukiwaniu pomysłowych i praktycznych akcesoriów kuchennych. Tych najnowszych oraz sprawdzonych bestsellerów. Jakie gadżety i akcesoria polecamy do nowoczesnej kuchni?
Zestaw narzędzi Multikolor Elevate
Zestaw narzędzi Multikolor Elevate


Po użyciu takiej łyżki, czy szpatułki chcielibyśmy móc odłożyć ja tak, aby nie zabrudzić blatu. I oto akcesoria Elevate zostały wyposażone w specjalną podpórkę, która sprawia, że część mieszająca odłożonej łyżki nie ma kontaktu z powierzchnią blatu. Ciekawy design i energia kolorów, funkcjonalność i wytrzymałość- to wszystko marka Joseph Joseph połączyła w tym projekcie. Firma udowadnia równocześnie, że kuchenne narzędzia mogą wyglądać oryginalnie, kolorowo i być tym rozweselającym elementem w kuchni, który sprawi, że nawet w ponury dzień będziesz mieć ochotę na gotowanie.

Dostępność: portform.pl
Cena: 189 zł.
Wyciskacz do czosnku Eva Solo


Wyciskacz do czosnku Eva Solo

To bardzo elegancki i subtelny wyciskacz do czosnku zaprojektowany przez przez duet projektantów tools design dla duńskiej firmy Eva Solo.
Wykonany ze stali nierdzewnej jest piękny i bardzo funkcjonalny. Możesz swobodnie umieścić w nim obrany czosnek. Specjalna konstrukcja ułatwia czyszczenie - nie ma konieczności wydłubywania resztek czosnku z praski wyciskacza. Dołączone szklane naczynie utrzymuje wyciskacz w pionie. Wyciskacz przypomina kształtem czosnek i będzie równocześnie elegancką ozdobą w Twojej kuchni.

Dostępność: czerwonamaszyna.pl
Cena: 297 zł.


Deski do krojenia INDEX

Deski do krojenia INDEX

Wyjątkowy pod każdym względem projekt londyńskich designerów, braci Joseph. Jeden z ich najlepiej sprzedających się produktów na całym świecie.
Index to niezwykle efektowne, dowcipne i funkcjonalne rozwiązanie pomagające przy pracy w kuchni. Projektanci proponują rozdzielenie desek do krojenia ze względu na rodzaj produktów, które będziemy ciąć. Każda z desek ma inny kolor i jest wyróżniona kodem w postaci zakładki z obrazkiem, wystającej z futerału. Odpowiedni do deski nóż jest oznaczony kropką w tym samym kolorze. Kolory i indeksy informują o przeznaczeniu desek i noży (różne kształty ostrza) - do krojenia warzyw, ryb, świeżego mięsa i gotowanej żywności.
Wykonane z polipropylenu deski można myć w zmywarce.

Dostępność: studiomomo.pl
Cena: 199 zł.
Pojemnik do przechowywania ziół PREPARA HERB SAVOR

 


Pojemnik do przechowywania ziół PREPARA HERB SAVORPojemnik do przechowywania świeżych ziół Herb Savor marki Prepara przedłuży świeżość Twoich ulubionych ziół, aż do 3 tygodni. Pojemnik można rozłożyć i wsunąć zioła do małego pojemnika na wodę. Kształt i rozmiar pojemnika przystosowane są do standardowej półki na drzwiach lodówki.

Dostępność: trenddecor.pl
Cena: 159,90 zł.
Dekoratory do potraw Lékué Deco PenDekoratory do potraw Lékué Deco PenLékué Deco Pen to pisaki do dekorowania potraw. Możemy wlać do nich rozpuszczoną czekoladę, polewę owocową lub sos i śmiało udekorować nimi talerz z potrawą.
Pojemniki wykonane zostały z silikonu najwyższej jakości, dlatego można w nich przechowywać żywność, mrozić ją bądź podgrzewać. Są lekkie i ergonomiczne, efektywne i wygodne.

Dostępność: e-deco.pl
Cena: 65 zł.
Podstawki pod garnek Propeller


 


Podstawki pod garnek Propeller

 

Podstawki pod gorące naczynia Propeller zostały zaprojektowane przez Jakoba Wagnera. Ciekawy wygląd idzie w parze z walorami użytkowymi - dzięki zastosowanej konstrukcji podstawki można składać w celu wygodniejszego przechowywania. Bogata gama kolorów, od stonowanych, aż po żywe i jaskrawe barwy, sprawia że do każdego wnętrza będzie można dobrać odpowiednią podstawkę. Propeller znajdzie swoje miejsce wszędzie tam, gdzie serwuje się gorące potrawy i napoje.

Dostępność: fabrykaform.pl
Cena: 79 zł.

 

Zdjęcia >>

 

kokopelia

 

 

Zobacz także:

Magiczny obrus

Blaty kuchenne pod lupą

Gadżety dla rodziców i dzieci

 

 

Więcej o: