Metamorfoza wnętrz: stylowe mieszkanie dla rodziny

Właścicielom tego mieszkania brakowało pomysłu na jego urządzenie. W efekcie panował chaos i mimo sporego metrażu było ciasno. Po kilku zabiegach wnętrza nie tylko nabrały stylu, ale i przestrzeni.

Duże mieszkanie w nowym budownictwie urządzono przypadkowo dobranymi meblami. Do tego źle dobrane kolory, które optycznie pomniejszały wnętrza i zwyczajny brak pomysłu na wystrój. Wszystko to powodowało, że mieszkanie, choć samo w sobie ładne, traciło na uroku. Z pewnością nie czuło się tu ciepła rodzinnego domu.

Żeby to zmienić, właściciele poprosili o pomoc Marię Semczyszyn z programu "Home staging - mieszkania do sprzedania", który można obejrzeć w każdą środę o 16:30 na kanale Domo+. Stylistka zamieniła nijakie wnętrza w pełną stylu przestrzeń. W kuchni wystarczyło jedynie zmienić kolor ścian i dobrać odpowiednie dodatki. W salonie i sypialni gospodarzy konieczna była już większa ingerencja.

W salonie połączono styl glamour z industrialnym. Żeby pomieszczenie nabrało wyrazu jedną ze ścian pokryto ceglaną okładziną. Część mebli, jak komodę i sofę narożną, pozostawiono, a część wymieniono na nowe. I tak pojawił się szklany stolik kawowy, rozkładany stół i efektowne tapicerowane krzesła oraz metalowy industrialny regał. Po uzupełnieniu całości starannie dobranymi dodatkami wnętrze wydaje się większe i eleganckie.

Na koniec została sypialnia. Tutaj zmieniono kolor ścian, aby optycznie powiększyć pokój. Zmieniono ustawienie mebli i wprowadzono dodające charakteru dodatki. Teraz w sypialni naprawdę można odpocząć.

Więcej o:
Komentarze (18)
Metamorfoza wnętrz: stylowe mieszkanie dla rodziny
Zaloguj się
 • magdalena.zawada

  Oceniono 53 razy 51

  a gdzie teraz suszą pranie? Co do metamorfozy kuchni to widać, że wystarczyło posprzątać...

 • piotr_milke

  Oceniono 27 razy 19

  Są napisy z przesłaniem na ścianach? Są - czyli, że ultraoryginalnie!

 • art_102

  Oceniono 19 razy 17

  Kolejny raz was proszę - wrzucacie enty raz ten sam materiał, to bądźcie na tyle przyzwoici, żeby nie wyrzucać istniejacych już komentarzy! za dużo wymagam, co?

 • nekaj

  Oceniono 12 razy 10

  była graciarnia i jest graciarnia,było ciasno i jest ciasno

 • Quazar Kwazar

  Oceniono 6 razy 6

  Ale że co, że umeblowane? Czy że posprzątane? Bo nie skumałem...

 • rafal.kapitza

  Oceniono 11 razy 5

  Beznadziejnie, tandetnie i brzydko nadal.

 • pct3

  Oceniono 9 razy 5

  ale zapomnieli ścianę wykończyć, po tej metamorfozie!!!

 • piotr_milke

  Oceniono 9 razy 5

  Są napisy z przesłaniem na ścianach? Są - czyli, że ultraoryginalnie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX