Błękitny projekt kuchni

Zamiast robić generalny remont kuchni, wprowadziliśmy tylko kosmetyczne zmiany we wnętrzu. Koszt mały, a efekt? Popatrzcie sami.
Kuchnia, którą odmieniliśmy, była umeblowana dość typowo: na jednej ścianie szafki ze zlewozmywakiem i kuchenką, na drugiej - stół z krzesłami i lodówka. W prostokątnym pomieszczeniu to układ optymalny i nie wymagał zmian.

Część szafek pokrytych laminatem imitującym drewno poprzedni właściciele mieszkania okleili marmurkową folią. Umeblowania dopełniały kupione na targu staroci krzesła i stół z różnych kompletów. Podłoga i fragment ściany były pokryte wykładziną PCW wyglądającą jak postarzana mozaika. Postanowiliśmy ujednolicić wystrój pod względem kolorystycznym i stylistycznym. Punktem wyjścia stała się wykładzina i... Grecja, którą jest zafascynowana obecna właścicielka mieszkania.

Projekt, wykonanie, aranżacje: Magdalena Borowiak Zdjęcia: Arkadiusz Ścichocki

Więcej o:
Komentarze (1)
Błękitny projekt kuchni
Zaloguj się
 • Martyna Mar

  0

  Jeżeli masz problem z aranżacją swojego mieszkania- my Ci pomożemy. Jesteśmy firmą zajmującą się wykończeniem kuchni. Stworzone przez nas meble inspirują naszych Klientów oraz przyczyniają się do kreowania niepowtarzalnej atmosfery w każdym mieszkaniu. Istniejemy na rynku od ponad 60 lat, co podkreśla nasze doświadczenie oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  WFM KUCHNIE
  www.wfm-kuchnie.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX