Design Sale 2012. Letnie okazje w BoConcept

Palące słońce i upał za oknem? To znak, że nadszedł czas wyprzedaży! Już 1 lipca 2012 rozpoczyna się doroczna, letnia wyprzedaż mebli i dodatków we wszystkich salonach BoConcept w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Gdyni, Katowicach i Wrocławiu.
Znajdujące się na wyprzedaży meble i dodatki: końcówki serii, produkty z ekspozycji, o cenach niższych nawet o 50%, pozwolą miłośnikom duńskiego wzornictwa uzupełnić umeblowanie swojego domu, odświeżyć salon i sypialnię, wprowadzić do jadalni powiew miejskiego designu czy po prostu oddać się przyjemności kupowania bez nadwyrężania portfela.

BoConcept obniżył ceny na krzesła, stoły, sofy, regały i fotele, dywany, lampy oraz dodatki dekoracyjne. Pełna oferta produktów objętych wyprzedażą znajduje się na stronie internetowej www.boconcept.pl. Zamieszczone tam zdjęcia i opisy pozwolą jeszcze przed wizytą w salonie zapoznać się z produktami oraz przy pomocy programu do projektowania zobaczyć jak będą wyglądały w naszym wnętrzu.

W trakcie tegorocznej Design Sale będzie też można zamówić sofy z serii Morini i Cesto w dowolnym obiciu ze skóry lub tkaniny w cenie niższej o 20%. Oba modele to przykład modnych, świetnie zaprojektowanych mebli, łączących prostotę i wyrafinowane duńskie wzornictwo z charakterystyczną dla BoConcept funkcjonalnością i jakością. Podobnie jak inne sofy z kolekcji BoConcept, Cesto i Morini to produkty modułowe. Modularność powoduje, że każda sofa może być niepowtarzalna, wkomponuje się do wnętrz o różnym stylu, wielkości i charakterze, spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego użytkownika poszukującego nowych, świeżych, niekonwencjonalnych rozwiązań dla swojego domu.

Design Sale w BoConcept potrwa od 1 do 31 lipca 2012. Warto w tym czasie odwiedzić salony BoConcept, nie tylko aby "upolować" super okazję, także w poszukiwaniu nowych inspiracji i pomysłów. Szczegółowe informacje na www.boconcept.pl lub u doradców klienta w salonach.