Sposób na tanie odnowienie wanny

Czy twoja wanna wygląda, jakby już odsłużyła swoje i nadawała się do wymiany? Do niedawna oznaczało to kosztowny i czasochłonny remont łazienki, jednak za sprawą nowej na polskim rynku metody - nazwanej "wanna w wannie" - problem można rozwiązać znacznie szybciej i taniej. Dotyczy to zarówno wanien wolnostojących, jak i zabudowanych.
Nowa wanna w dwie godziny

Operacja sprowadza się do osadzenia w starej i zniszczonej wannie nowej wanny akrylowej. Obie sklejane są za pomocą dwuskładnikowej piany. Stara wanna jest całkowicie zakryta i pełni wyłącznie funkcję mocnego stelażu dla nowej. Montaż obejmuje także wymianę systemu odpływowego, podłączenie go do nowej wanny i wykończenie silikonem połączeń między wanną i płytkami. Efekt pracy to nowa, stabilna i bardzo dobrze utrzymująca ciepło wanna w zabudowie.

- Wanny-wkłady są tłoczone z wysokiej jakości akrylu, który jest produkowany przez austriacką firmę Senoplast. Wkłady są wytwarzane według wzorców ze standardowych wanien. Obecnie "wannę w wannie" można zamontować już w około 95 proc. wanien emaliowanych, które są wykorzystywane w Polsce. Nowa wanna spełnia wszelkie parametry najwyższej jakości wanny akrylowej. Jest tłoczona z płyt o grubości 5 mm, wzmocniona włóknem szklanym, nie odbarwia się ani nie chłonie zanieczyszczeń. Posiada też atest higieniczny PZH - mówi Jan Stankiewicz, przedstawiciel firmy Wanna w wannie Sp. z o.o., która wprowadziła na polski rynek metodę, o której mowa.

Amerykański patent dla oszczędnych

Pomysł renowacji wanien metodą "wanna w wannie" narodził się w Stanach Zjednoczonych w latach 70. Miał pomóc w tanim odnawianiu wanien wmurowywanych w podłogę, które są w USA bardzo popularne. Prostota, skuteczność i oszczędności związane z tą metodą spowodowały, że bardzo szybko przyjęła się rynku, z czasem trafiając również do Europy.

- W Polsce również nie brakuje żeliwnych i stalowych wanien, które najlepsze lata mają dawno za sobą. Ich wymiana do tej pory oznaczała kosztowny remont. Teraz to wszystko można zrobić zdecydowanie taniej, szybciej, bez kurzu i gruzu. To idealne rozwiązanie dla osób zainteresowanych odnowieniem samej wanny. Skorzystać mogą także wynajmujący mieszkania, którzy przez odnowienie wanny chcą zwiększyć standard lokalu, a także osoby dysponujące ograniczonym budżetem na remont - mówi Jan Stankiewicz.

Ile to kosztuje?

Renowacja wanny metody "wanna w wannie" to koszt około 700-800 złotych brutto, w zależności od rozmiaru wanny. Cena ta obejmuje pełną usługę montażu i sprzątania po nim. To mniej więcej o połowę taniej niż gdyby zdecydować się na zakup nowej wanny wraz z usługą montażu.

Zobacz na czym to polega i jak to się robi!Więcej o:
Komentarze (2)
Sposób na tanie odnowienie wanny
Zaloguj się
 • Bath Renovation

  0

  Odnawianie-Renowacja Wanien Żeliwnych 573 944 375

  Czy chciałbyś mieć nową wannę już dziś? Nie musisz już decydować się na kosztowny remont łazienki, by zmienić wannę. Możesz mieć nową, ciepłą wannę już w ciągu jednego dnia. To takie proste! Podaruj sobie i swoim bliskim odrobinę relaksu w nowej wannie! Podczas renowacji nic się nie brudzi, nie kurzy, wszystko jest robione w czystości.Gwarancja na 5 lat na wannę, 2 lata na montaż.Nasze wanny posiadają atest higieniczny, są antybakteryjne.Działamy na terenie całego kraju
  Bath Renovation
  tel.kom +48 573 944 375
  E-mail: renowacjawanien123@gmail.com
  SKYPE - jack.wanna1

 • Gość: komik

  Oceniono 2 razy 0

  super bajer, nie sądziłem, że można w taki sposób mieć nową wannę, proste i genialne, szybkie i tanie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX