Wzory - Światło: spotkaj się z projektantem!

Wzory - Światło to wyjątkowa edycja Warszawskich Targów Designu. W sobotę 24 sierpnia w Nowym Teatrze przy ul. Madalińskiego 10/16 w Warszawie, w godz. od 17.00 do 2.00, kilkudziesięciu projektantów pokaże wzory lamp i oświetlenia, a hala warsztatowa teatru zamieni się w tajemniczy, bajeczny świat stworzony przez światło i scenografię. Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. magazyn "Cztery Kąty".
W strefie relaksu wybrani projektanci dadzą nam możliwość bliskiego obcowania ze swoimi projektami, dotknięcia ich, wypróbowania. Organizatorzy zapewnią wysmakowane brzmienia, zdrowe i pyszne przekąski, przyjemną atmosferę zakupów. Chcemy - podkreślają - odczarować słowo design, w bezpośrednim kontakcie projektantów z klientami, którzy swoimi wszystkimi zmysłami będą mogli doświadczyć czym jest sztuka użytkowa, czym różni się od masowej produkcji i dlaczego warto ją kupować. Wstęp wolny.

Sponsorem imprezy jest Dom i Biuro. W gronie patronów medialnych znalazły się: Radio Chilli Zet, Magazyn F5, magazyn Cztery Kąty, Magazyn Dom & Wnętrze, Dawanda, Traffic club, Archiweb, Life and More, Pakamera, Example, Exspace, Design it Poland, Design Skład.

Więcej informacji: wzorytargi.pl

Więcej o: