Design na froncie

Fronty meblowe to elementy, które w głównej mierze determinują wygląd mebli, a tym samym są decydującymi komponentami w aranżacji każdego mieszkania czy biura. Są również stosunkowo prostym sposobem na odświeżenie wystroju wnętrza bez konieczności zakupu nowych mebli. Dzięki temu, że ich wymiana jest łatwa i szybka, sami możemy zabawić się w projektanta i jednocześnie zaoszczędzić parę cennych groszy w kieszeni. Warto więc przyjrzeć się im bliżej.
Aluminiowe fronty meblowe ZOBAL to najlepszej jakości design połączony z uniwersalnością i wysoką jakością wykonania. W ofercie firmy znajdziemy kilkanaście podstawowych typów frontów wykonywanych z różnych profili aluminiowych.

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja profili jest kompatybilna z całą gamą okuć meblowych istniejących na rynku. W zależności od zastosowania frontu możemy wybrać odpowiednie okucie, które zostanie nam dostarczone wraz z ramą przygotowaną do samodzielnego montażu w meblu.

Fronty te świetnie sprawdzą się w mieszkaniu, biurze czy pomieszczeniach użyteczności publicznej, m.in. jako:

- drzwi zawiasowe

- fronty szuflad;

- klapy;

- drzwi przesuwne;

- fronty kątowe.

Wybierając odpowiednie fronty, swoją uwagę kierujemy przede wszystkim na ich wygląd. Dlatego, wychodząc nam naprzeciw, ZOBAL proponuje kilkanaście różnych frontów aluminiowych o nowoczesnym designie i wielu możliwych wybarwieniach i wykończeniach powierzchni. Do tego szeroka gama szkła przezroczystego lub lakierowanego oraz duży wybór uchwytów przykręcanych, przyklejanych czy relingowych, które można do nich zastosować. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania szkła z dowolną grafiką. Dzięki tak szerokiej ofercie zestawień każdy może stworzyć front zindywidualizowany i bardzo osobisty a także idealnie dopasowany do stylu aranżacji.

A co zrobić jeśli zestawienie odpowiednich frontów z pozostałymi elementami sprawia nam trudność i nie jesteśmy pewni efektu końcowego?

Na szczęście możemy liczyć na fachową pomoc specjalistów ZOBAL, którzy doradzą nam np. jakie uchwyty dobrać do wybranego przez nas frontu. Możemy też wybierać spośród kilku gotowych zestawów, jak np. uchwyt U9 adresowany do frontu Z11 - połączenie bardzo nowoczesne i estetyczne.

Wybierając odpowiednie fronty meblowe należy pamiętać, że tylko oryginalne fronty ZOBAL są opatrzone logotypem po ich wewnętrznej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy produkt firmowy, na który producent daje dożywotnią gwarancję.

Jeśli zdecydujemy się na zakup aluminiowych frontów meblowych ZOBAL, firma zapewnia pełna obsługę, serwis oraz krótki termin realizacji.

Lista autoryzowanych dystrybutorów firmy Zobal