Skomponuj sobie wnętrze

Urządzanie własnego mieszkania to nie lada wyzwanie. Kiedy musimy wyposażyć przestrzeń, często nieustawną i trudną do zagospodarowania pojawia się problem jak to zrobić. Do tego oczywiste jest, że chcielibyśmy mieszkać jak najładniej, zachwycić aranżacją rodzinę i przyjaciół. Oczami wyobraźni widzimy już swoje piękne, nowoczesne wnętrze, jednak dostępne gotowe meble albo nam się nie podobają, albo są po prostu mało funkcjonalne.
Przy poszukiwaniu eleganckich i indywidualnych mebli warto wziąć pod uwagę ich samodzielne skomponowanie. Brzmi niemożliwie? A jednak, korzystając z odpowiednich elementów każdy z nas, czy to z pomocą projektanta czy samodzielnie może stworzyć dowolne kombinacje meblowe. Takie rozwiązanie pozwala na możliwie najlepsze zagospodarowanie przestrzeni oraz dostosowanie wyposażenia do wymarzonej aranżacji.

Teraz pewnie zapytacie jak to zrobić? Jak się okazuje to wcale nie jest takie trudne. Specjaliści firmy Zobal, producenta aluminiowych frontów i uchwytów, przekonują, że proces komponowania mebli to tak naprawdę tylko kilka prostych kroków, w których chętnie pomogą jeśli będziemy mieli trudności w zestawieniu spójnej całości.

Zakładając, że styl aranżacji mamy dokładnie przemyślany, pierwszym krokiem będzie wybór frontów. A jest z czego wybierać. Jeśli zależy nam na nowoczesnym efekcie szeroka gama frontów aluminiowych Firmy ZOBAL będzie dla nas. W zależności od upodobań możemy wybrać wybarwienie np. czarną lub brązową oraz wykończenie powierzchni profili np. szczotkowaną . Do tego należy dobrać odpowiednie wypełnienie. Tutaj również możemy poszaleć - szkło przezroczyste, lakierowane lub z wybraną grafiką. Wszystko zależy od nas! Dzięki temu możemy mieć bardzo oryginalną, indywidualną kuchnię czy nowoczesny salon dopasowany do najnowszych trendów wnętrzarskich.

Kiedy już wybierzemy fronty pora na uchwyty. Ponieważ przy aranżacji wnętrz prawdą jest, że "diabeł tkwi w szczegółach" należy bardzo starannie dobrać te akcesoria. Oprócz solidnego wykonania powinny również spełniać rolę dekoracyjną. To elementy niesłusznie niedoceniane w procesie aranżowania wystroju. Dekorują wnętrze i nadają mu pożądanego klimatu. To samo wnętrze może inaczej wyglądać w zależności od wyboru tych niewielkich elementów. Z tego względu muszą być odpowiednio dopasowane do frontów pod względem wzornictwa a także sposobem łączenia. Projektanci Zobal proponują uchwyty zgodne z najnowszymi trendami. Oszczędne w formie i subtelne, a zarazem bardzo eleganckie. Estetyczne i bardzo praktyczne.

Uzupełnieniem tak skomponowanych mebli może być nowoczesny system ścienny produkowany przez Zobal. To rozwiązanie dające niezliczoną ilość możliwości aranżacyjnych. Doskonale organizuje przestrzeń, sprawdza się w małych przestrzeniach i praktycznie w każdym pomieszczeniu, gdyż wypełnienie, kolor profili, wielkość ścianki dobieramy indywidualnie. W zależności od przeznaczenia Zobal oferuje także praktyczne zawieszki i półki.

Kiedy już wszystko wybierzemy pozostaje nam tylko czekać na montaż we wnętrzu. Potem już tylko dobranie odpowiednich dodatków w postaci tkanin, dekoracji i akcesoriów i możemy cieszyć się pięknymi i niepowtarzalnymi aranżacjami.

Lista autoryzowanych dystrybutorów firmy Zobal

Więcej o: