Prezenty dla małych ogrodników na Mikołajki

Współczesne zabawki uczą i bawią, a do tego rozwijają wyobraźnię i kreatywne myślenie. Przedstawiamy niezwykłe prezenty dla najmłodszych miłośników przyrody.

Warzywa i owoce z Ikea. Prezenty na Mikołajki

Kosze pełne warzyw i owoców zachęcają do zabawy w sklep, uprawę ogrodu i do gotowania. Zestaw czternastu pluszaków do kupienia w sklepach Ikei za 19.90 zł. Są one miękkie, można je prać w pralce i przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia

Marchewka z groszkiem. Prezenty na Mikołajki

"Marchewka z groszkiem" to błyskotliwie napisana, pełna absurdalnego humoru, zaskakująca opowieść o spotkaniu polskich i importowanych warzyw. Książeczkę napisała i zilustrowała Aleksandra Woldańska-Płocińska. Tę i inne pozycje dla najmłodszych można kupić bezpośrednio na stronie wydawnictwa www.czerwonykonik.pl. Promocyjna cena "Marchewki z groszkiem" to 25 zł.

Recykling. Prezenty na Mikołajki

Zabawki kreatywne "Green Creativity" uczą jak dbać o środowisko naturalne, efektywnie wykorzystywać jego zasoby, do tego pobudzają wyobraźnię dziecka i zachęcają do eksperymentowania.

Zestaw powyżej to inspirujący przybornik pozwalający wykonać ekologiczne projekty, z wykorzystaniem zasuszonych kwiatów i liści. Komplet zawiera potrzebne akcesoria do zrobienia pudełek, zakładek do książek i kartek okolicznościowych. Poniżej zestaw do samodzielnego wykonania artystycznego papieru czerpanego z makulatury. Oba produkty znajdziecie na stronie www.kreatywnedziecko.eu w cenie 28 zł za sztukę.

LEGO Duplo Warzywniak. Prezenty na Mikołajki

Klocki LEGO z serii Duplo, przeznaczone są dla najmłodszych dzieci. Wielkość klocków dopasowana jest do małych rączek. W skład zestawu wchodzą trzy figurki: sprzedawca, klient i kot, do tego samochód dostawczy, parasol, kwiaty, skrzynki, owoce, warzywa i cennik. Klocki kupicie w dobrym sklepie z zabawkami, a także na www.allegro.pl, w cenie od 75 zł.

Zakładki do książek. Prezenty na Mikołajki

Sklep internetowy www.pikinini.pl proponuje bogatą i bardzo oryginalną kolekcję zabawek ogrodniczych. Obok wielu kolorowych pluszaków znajdziemy m.in. ekologiczne zakładki do książek. Ta niewielka sklejka z wizerunkiem europejskich ptaków, lub liści drzew, to wspaniały prezent dla miłośników przyrody i dla każdego dziecka lubiącego czytać. Cena za sztukę 11 zł.

Vivarium do obserwowania wzrostu roślin. Prezenty na Mikołajki

Przezroczyste "Vivarium", to świetna zabawka edukacyjna. Można w nim równocześnie obserwować jak rosną łodyga i korzenie czterech różnych roślin. W skład zestawu wchodzi: plastikowe vivarium o wymiarach 30 x 23 x 6 cm z podstawką, przykrywką, 12 sztuk kokosowego podłoża, które po nawilżeniu zastępuje ziemię, nasiona fasoli, rzodkiewki, marchewki, orzecha ziemnego. Przezroczystego pudełka można także używać do obserwacji dżdżownic. Vivarium kosztuje 87 zł i można je kupić na stronie www.pikinini.pl

Drewniane warzywa i owoce do krojenia. Prezenty na Mikołajki

Znakomita zabawa dla małych kucharek i kucharzy! Każde warzywo składa się z dwóch części połączonych rzepem, który podczas krojenia drewnianym nożem wydaje apetyczne chrupnięcie. Zestaw zawiera pomarańczę, cytrynę, gruszkę, marchewkę, grzybek oraz nożyk. Zabawki w cenie od 56 zł znajdziecie na stronie www.babydeco.pl

Zegar z kukułką do ręcznego malowania. Prezenty na Mikołajki

Zegar z kukułką "Cuck-a-Do-It-Yourself" został stworzony z myślą o uwolnieniu kreatywności najmłodszych. Zegar wykonany jest z białego kartonu i tylko czeka aby go pomalować. Ten oryginalny prezent w cenie 189 zł odnajdziecie na stronie internetowej www.fabrykaform.pl

Czekoladowy zestaw narzędzi ogrodowych

Firma Chocolissimo specjalizuje się w ręcznie robionych czekoladkach. Zestaw narzędzi to pyszny prezent nie tylko dla najmłodszych ogrodników, ale dla każdego łasucha. W pudełku znajdziemy mleczne czekoladki w kształcie konewki, grabi, sekatora i łopatek. Cena to 29.50 zł, do kupienia na stronie producenta www.chocolissimo.pl.

Instrumenty imitujące głosy ptaków. Prezenty na Mikołajki

Niewielki drewniany instrument imituje autentyczny głos sowy, puszczyka, kosa lub dzikiej kaczki. Zabawkę kupicie na stronie www.pikinini.pl w cenie 42 zł za sztukę. To wspaniały prezent dla miłośników ptaków, przyrody, dla dużego i małego dziecka.

Ekologiczny zegar i bateria. Prezenty na Mikołajki

Fascynujące zabawki, nie tylko dla dzieci. Dzięki nim uda się zrobić zegar cyfrowy zasilany za pomocą ziemniaka, a z jabłka baterię do podświetlania żarówki. Kreatywny zestaw zachęca do dalszego eksperymentowania. Należy uważać, gdyż zabawki są pod napięciem! Zarówno "Eko zegar" jak i "Eko baterię" znajdziecie w sklepie www.e-zabawka.pl w cenie 33 zł.

Składane zwierzęta. Prezenty na Mikołajki

Składana sowa lub słoń - karton z recyklingu.

Trójwymiarowa figura - puzzle wykonane z papieru recyklingowego. Cena 25 zł, Muji
Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Drzewo - magnes na spinacze. Prezenty na Mikołajki

Magnes do spinaczy - drzewo.

Praktyczny magnes, umożliwiający utrzymanie porządku na biurku.
Doskonały gadżet  - prezent. Cena 37 zł, Muji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.